ZPĚVAČKY PODZIMU

#hudba
Zpět

ZPĚVAČKY, KTERÉ BYSTE ZAČÁTKEM PODZIMU NEMĚLI PŘESLECHNOUT

 

miley-cyrus-younger-now-2000MILEY CYRUS: YOUNGER NOW

Na svém šestém albu se kontroverzní a talentovaná popová diva vrátila do časů, kdy na španělku skládala své první písně. Vlivy country a folku jsou patrné už v singlu Malibu, kterým novou etapu své tvorby odstartovala a dala tak vyniknout i rukopisu producenta Orena Yoela, který s ní na celém albu spolupracoval. Fakt, že to s country myslí opravdu vážně, stvrdila i tím, že jako hosta si do studia přizvala i countryovou legendu Dolly Parton.

 

 

 

 

 

demi_lovato-tell-meDEMI LOVATO: TELL ME YOU LOVE ME

Dvanáctipísňová novinka americké multiplatinové zpěvačky vznikla podle jejích vlastních slov díky přelomovému albu Stripped Christiny Aguilery, kterým se nechala inspirovat. Výsledek je mnohem soulovější a drzejší než její předchozí tvorba. Produkční péči zajistil například John Hill, který spolupracoval se Shakirou a Aguilerou, nebo Sean Douglas, zn.mý z alb Madonny a Davida Guetta.

 

 

 

 

 

 

gwen_stefani_you_make-it-feel_christmasGWEN STEFANI: YOU MAKE IT FEEL CHRISTMAS

Osmačtyřicetiletá zpěvačka se rozhodla vykřičet do světa, jak moc miluje Vánoce. Nahrála své oblíbené vánoční melodie a šest dalších originálních písní, které doplnila duetem se zpěvákem Blakem Sheltonem a vytvořila tak své první vánoční album. Speciální verze desky navíc obsahuje 24stránkovou knihu plnou fotografií z natáčení i soukromých vánočních oslav zpěvačky.

 

 

 

 

 

 

2017_Native_InvaderTORI AMOS: NATIVE INVADER

Patnácté album americké hudebnice a experimentální umělkyně vychází tři roky po vydání desky Unrepentant Heraldines a přináší třináct zbrusu nových písní. Ve většině z nich se Tori Amos zabývá otázkou zodpovědnosti vůči přírodě a zemi na pozadí mezilidských vztahů. Nahrávala v Martian Engineering Studios v anglickém Cornwallu a hudebně se tentokrát hojně inspirovala klasickou hudbou.

 

 

 

 

 

 

anna-of-the-north-loversANNA OF THE NORTH: LOVERS

Zpěvačka a skladatelka z norského Osla se českému publiku ukázala před více než rokem v pražském Foru Karlín jako předskokanka Kyga. Nyní konečně představuje své debutové album laděné do křehkého elektropopu s přídechy soulu. Desítku skladeb nahrávala v Oslu a Kodani a ve studiu jí sekundoval producent Luke Smith, který v minulosti spolupracoval například s Foals, Depeche Mode nebo Petite Noir.

 

 

 

 


 

Text: Veronika Kratochvílová, Foto: archiv firem

 

Zpět