ZIMNÍ APPKY

2016–17
#Téma
#appky
Zpět

Než vyrazíte na dovolenou v horách, nasajte do svého mobilu ty nejlepší lyžařské a snowboardové aplikace pro letošní sezonu.

 

ikona-trace-snowTRACE SNOW

ANDROID, iOS (zdarma)

 

Aplikace dříve známá pod názvem Alpine Replay je fantastickým trackovacím zařízením. Prostřednictvím senzorů ve vašem mobilu dokáže zaznamenat údaje jako rychlost, skoky, čas strávený ve vzduchu, vzdálenost a dokonce i spočítat spálené kalorie. Večer si samozřejmě můžete vyjet veškerou statistiku a poměřit ji se svými soutěživými přáteli. Appka patří k nejpoužívanějším na světě s téměř miliardou vertikálních metrů dosažených měsíčně.

 

ikona-ski-and-snow-reportSKI & SNOW REPORT

ANDROID, iOS (zdarma)

 

Celosvětově nejstahovanější appka, co se týká předpovědi počasí na horách. Najdete zde předpověď pro více než 2 000 středisek, kam neustále tečou nové informace od uživatelů.

 

ikona-ski-school-beginnersSKI SCHOOL BEGINNERS

ANDROID, iOS (4,99 €)

 

Ať už se do lyžování pustíte od samého základu sami, anebo se rozhodnete ho naučit svoje děti, tahle appka vám všechno ukáže formou skvělých videí a propracovaných návodů od výběru výbavy, jízdy rovně, plužení, zatáčení atd. Nesnižujeme práci živých instruktorů, ale někdy máte spíš náladu na virtuálního.

 

ikona-ski-tracksSKI TRACKS

ANDROID, iOS (24,46 Kč, 0,99 €)

 

Ski Tracks je oblíbená trackovací appka, která zaznamená váš pohyb na sjezdovkách nebo mimo ně. Na konci dne dostanete dokonalou analýzu dosažených výškových metrů, ujeté vzdálenosti, nejvyšších rychlostí atd. Vše uvidíte v nejrůznějších grafech, mapách nebo žebříčcích.

 

ikona-red-bull-tvRED BULL TV

ANDROID (zdarma)

 

Nejlepší snowboardové a lyžařské filmy přímo ve vašem mobilu. Dejte si pořádnou porci motivace, než se sami pustíte z kopce dolů!

 

ikona-capture-goproCAPTURE – GOPRO

ANDROID, iOS (zdarma)

 

Pokud máte gopročko, tahle appka je nejrychlejší cesta k tomu, abyste mohli své krátké videoklipy hustit rovnou na sociální sítě. Videa snadno a rychle zpracujete plus prostřednictvím appky kameru také dálkově ovládáte, takže pohoda.

 

ikona-winter-sportsWINTER SPORTS

ANDROID, iOS, MICROSOFT (zdarma)

 

Další appka, která přečte a zanalyzuje každý váš zářez do sněhu. Spočítá jízdy, změří rychlosti, ukáže výškov. metry a ještě vás bude ponoukat k ježdění, pokud si předem nastavíte nějaké cíle. Navíc vás informuje o podmínkách ve všech střediscích včetně prašanových výzev, když to někde čerstvě napadne.

 

ikona-action-snapACTION SNAP

ANDROID (zdarma)

 

Nejjednodušší appka na vytváření sekvencí pohybu. Stačí stisknout nahrávání a mobil vytvoří více snímků, z nichž pak poskládá výslednou fotku.

 

ikona-mobile-avalanche-safety-toolsMOBILE AVALANCHE SAFETY TOOLS

ANDROID, iOS, MICROSOFT (206,45 Kč, 9,99 €)

 

Přesně ví, kde se skrýv. bílé nebezpečí. Stahuje nejčerstvější informace ze středisek, které doplňuje varováním od uživatelů.

 

ikona-on-the-snowON THE SNOW

ANDROID, iOS (zdarma)

 

Další podobná appka v jiném designu. Každému sedí jiné uživatelské rozhraní, takže vyzkoušejte a uvidíte sami, která vás bude víc bavit. Obsahuje podrobné aktuální informace z více než 2 000 středisek na světě včetně slev.

 

ikona-fisFIS-SKI MOBILE & LIVE TIMING

ANDROID, iOS (zdarma)

 

Fandíte zimním sportům? Na téhle appce budete mít dokonalý aktuální přehled o všech disciplínách včetně výsledků, hodnocení a informací o závodnících ve světových pohárech federace FIS.

 

ikona-powder-alpine-simulatorPOWDER – ALPINE SIMULATOR

ANDROID, iOS (zdarma)

 

A nakonec srandička – extrémně návyková hra, při níž si vzpomenete na hodiny strávené hraním klasického hada.

 

ikona-skifit8SKIFIT8

ANDROID, iOS (66,71 Kč, 1,99 €)

 

Osm minut cvičení denně vás perfektně připraví na dovolenou na horách. Fyzioterapeut Neil Maclean-Martin pro vás připravil lekce zaměřené na sílu, výdrž, stabilitu, koordinaci a vnitřní svaly (core). Pokud sami nějak necvičíte a chcete zvládnout lyžovat více dní za sebou a především bez zranění, stojí to za úvahu.

Zpět