Zima končí, instalujte jarní appky!

Jaro nejsou jen Velikonoce, kuřátka a zajíčci.
#appky
Tady jsou appky, které vás potěší během tání ledů. A nebojte - dojde i na ta kuřátka.
Zpět

WAterMInder_ikona

Jarní detox – chce to vodu!

Kdy jindy začít s detoxem po zimě než v březnu. Jedním z prvních kroků je pravidelný příjem tekutin. Komu dělá dodržování pitného režimu problém jako nám, ten uvítá aplikaci Water Minder. Funguje to jednoduše – nastavíte si upozornění a aplikace vás ve správnou chvíli vyžene do kuchyňky pro sklenici vody.

Android, iOs (zdarma)

 

habitlist_ikonaHabit List: Build a better you

S jarními paprsky přichází čas na jarní očistu. Zdaleka nemusí jít jenom o vysmýčení koupelny (i když i na to se najdou speciální appky). Prvním krokem v aplikaci Habit List: Build a better you je vytřídění dobrých a špatných návyků. Appka vám pomůže v udržení a posílení zvyklostí, které směřují k dosažení vašich cílů. Pokud se mají vaše cíle naplnit, měli byste za nimi postupovat krok za krokem soustavně a systematicky. Aplikace dohlídne, abyste nepolevili a nesešli z cesty. Tak, jako v celém životě ale i zde platí, že člověk musí především vědět, co vlastně chce….

iOs (zdarma)

 

AfterIce_ikonaAfter Ice – Až roztají ledy

Každý rok touhle dobou se netěšíme na nic tak, jako až paní zima odejde a přenechá žezlo jaru. Otázka je, zda to s táním ledů nepřeháníme. Pokud vás také znepokojily zprávy o tom, že v Grónsku bylo v únoru větší teplo než v Praze, můžete se podívat do budoucnosti s aplikací vyvinutou ve spolupráci vizuálního umělce Justina Brice Guariglii a agenturou NASA. Aplikace simuluje to, jak může vaše okolí vypadat v roce 2080, kdy může dojít ke stoupnutí hladiny světových oceánů o 80,23 metru v reakci na údajné globální oteplování. Ať už patříte k sympatizantům této teorie, nebo ji z nějakých důvodů nedůvěřujete, pokud se na jaře chystáte vycestovat do nějakých měst poblíž moře, díky aplikaci si vytvoříte vtipné simulace života “pod vodou”.

iOs (zdarma)

 

easter_photo_frames_ikonaVymalujte kraslice, oblékněte zajíčky

V nabídce Google Play stejně jako App Store najdete hromadu aplikací, které vám zpestří velikonoční dny. Větší část z nich je zaměřená na děti, u nichž rozproudí kreativní vlohy. Je skutečně z čeho vybírat: jednou budou malovat kraslice (Easter Eggs Kids Coloring Book (Andoird zdarma), Easter Day Coloring Book, Painting Easter Book), jindy si obléknou velikonoční zajíčky (Easter Bunny Dress Up and Card Maker). Paleta aplikací se nabízí i pro chvíle, kdy budete chtít společně vytvořit společné velikonoční fotky. Jako nejzábavnější se nám jeví Easter Photo Frames – Bunny & Egg Picture (iOs zdarma). Funguje to jednoduše. Pořídíte snímek své dcerky a zasadíte ji do vtipné ilustrace z pestré nabídky appky. Garantujeme spoustu společné legrace a hezké výstupy na vašich sociálních sítích.

 

pohlednice_ikonaPohlednice online

Posíláte sváteční pohledy, ale ty v trafikách vám přijdou usedlé a okoukané? Udělejte to letos jinak a pošlete svým blízkým velikonoční pohlednici s vlastním motivem. Co k tomu potřebujete? Na stránce České pošty si stáhněte aplikaci Pohlednice online. Svým mobilem nafoťte své kraslice, děti, králíčky nebo pomlázky a umístěte je do motivu nabízeného aplikací. Hotový design zadejte k odeslání a zbytek už Česká pošta vyřeší za vás. Za cenu 25 až 29 korun podle velikosti vámi zvolený adresát obdrží krásný pohled s vaší vlastní tematikou. Osobnější to ani být nemůže.

Android, iOs (zdarma)

 

Zpět