Žijí své instantní sny.

Protože to jde!
#Téma
Zpět

Moderní doba nám přináší moderní nástroje. Kdo se s nimi naučí zacházet, může prožít život, o jakém by se mu v normálním zaměstnání nesnilo. Všechny bytosti (ano, jsou tu nejen lidé) mají jedno společné – jsou populární na Instagramu a dalších sítích a díky tomu mají o vše postaráno. Není to důvod zamyslet se a začít dělat to, co máte doopravdy rádi? Stačí vám k tomu jen váš mobil.

 

 

@valentinethomas1DÍVKA NA LOVU @VALENTINETHOMAS

Podobně jako mnoho jiných žen, které si na Instagramu vybojovaly pozornost, je i ona krásná. Stejně jako většina žen na Instagramu i ona tuto skutečnost obléká do nějaké přidané aktivity – v tomto případě rybaření. Valentine Thomasová z Montrealu muškaří, potápí se, úlovky kuchá a následně vaří. K většině aktivit jí stačí prut, harpuna, šnorchl a bikiny. Pokud chcete vidět její impozantní ploutve, jděte rovnou na její účet.

 

 

 

 

 

@justjessethejack3

JESSE JE PES DO KAŽDÉHO POČASÍ @JUSTJESSETHEJACK

Jesse je roztomilý Jack Russel teriér, který dokáže skoro všechno – umí nakupovat, skládat prádlo, svléknout vám kabát, přehodit přes postel přehoz, a dokonce uvařit snídani. Nedokážeme říct, jestli tyto činnosti patří ke snům všech psů, ale Jesse na to na YouTube nachytal víc než 41 milionů zhlédnutí. Vedle svého kanálu má i blog a internetovou stránku. justjessethejack.com

 

 

 

 

 

 

@recesscity2ANNA LISA & PORTER JEDOU NA SVATEBNÍ CESTU @RECESSCITY

Minimalismus a pastelové barvy jsou hlavními výrazovými prostředky účtu, který společně vedou Anna Lisa a Porter Griev. Dvojice si nedávno řekla ano a vydala se na svatební cestu, o níž usoudili, že by ji mohl zaplatit někdo jiný. Pár má skoro 60 tisíc sledujících, což hoteliérům na celé planetě stačí, aby při placení přimhouřili oko. Co na tom, že zamilovaným není na drtivé většině fotek vidět do obličeje…

 

 

 

 

 

@growingupatdisney1ANIMÁKOVÉ DĚVČÁTKO BELLA @GROWINGUPATDISNEY

Bella je holka z Orlanda na Floridě, má celoroční vstupenku do největšího Disneylandu na světě. Svou permanentku využívá a nechá se u toho fotit, což jí vyneslo takovou popularitu, až si toho všimla světová média. Název jejího účtu „Vyrůstám v Disney“ mluví za vše. Téměř sto tisíc fanoušků sleduje, jak se Bella převléká do nejrůznějších poh.dkových kostýmů a pózuje s plyšovými vílami, čaroději, myšáky či skřítky, přičemž vše notně zapíjí kolou a zajídá zmrzkou.

 

 

 

 

 

@roblutter1ROB LUTTER: JEDNOSTOPÝ DOBYVATEL @ROBLUTTER

Nápad objet svět tu už byl. Svět už byl objet snad vším možným a kolo není žádnou výjimkou. Přesto se objevují další borci, kteří tento trend následují a svou pouť dokumentují na Instáči. Jeho fotky neburcují, spíš naopak – jen tak snově sledují míhající se krajinu. Kromě obkroužení zeměkoule vlastní silou se Robovi splnil ještě jeden velký sen: napsal o tom knihu s názvem Tisíc svítání.

 

 

 

 

 

 

@doyoutravel2CESTUJÍCÍ ČISTIČ KOBERCŮ @DOYOUTRAVEL

Sedmadvacetiletý čistič koberců Jack Morris z Boltonu u Manchesteru přestal být fascinován svou prací a pustil se do cestování. Na cestě potkal dívku svých snů – Australanku Lauren Bullen (24) – a začal se s ní fotit. Jejich putování se stalo populární a dvojice nalákala 2,7 milionu fanoušků. Pokud chcete, aby přijeli do vaší vesnice a zpromovali ji prostřednictvím svého Instagramu, připravte si 7 000 liber. Právě tolik dnes inkasují za své instamarketingové služby.

 

 

 

 

 

@grace_ciao1KVĚTINOVÁ DESIGNÉRKA @GRACE_CIAO

Grace Ciao je módní návrhářka a ilustrátorka ze Singapuru, která ve svých romantických malbách využívá vedle vodových barev také okvětní lístky skutečných květin. Křehkost a pomíjivost jejích děl si vysloužily zájem nejen téměř 80 tisíc fanoušků, ale i řady velkých oděvních značek, pro které Grace Ciao dneska pracuje. Hezká cesta, jak přijít ke kariéře, že?

 

 

 

 

 

 

 

 

@sukiicat1GLOBÁLNÍ KOČKA SUKII @SUKIICAT

Aby snad kočičky nepřišly zkrátka, na toulky po neznámých krajích se vydala i krásná bengálská micka Sukii. Podobně jako většina jejích vrstevnic se i ona bojí vody, ale rozhodně má kuráž, co se týk. objevování nových myších děr. Její panička už ji zachytila na lodi, s muchomůrkami, se sopkou, v autě, na vyhlídce, na gauči apod., což bohatě stačilo, aby tato minišelma s designem pantera nalovila 466 tisíc virtuálních obětí.

 

 

 

 

 

 

 

ZAKLADATEL HUMANS OF NEW YORK @HUMANSOFNY

Nápad to byl jednoduchý stejně jako geniální. Poté, co v roce 2010 přišel o práci, začal Brandon Stanton fotit své sousedy v ulicích New Yorku. Fotografický samouk se prosadil na sociálních sítích a dnes má jeho facebookový profil Humans of New York víc než 12 milionů lajků. Brandon již nafotil tisíce lidí a své dílo vydal v krásné knize, kterou lze za 18 dolarů koupit na Amazonu.

 

 

 

@rosannapansino1PEČENÍ JE RADOST @ROSANNAPANSINO

Dvaatřicetiletá Američanka Rosanna Pansino chtěla být původně herečka, ale nakonec skloubila svou vášeň s troubou. Do ní ve své show na YouTube sází jeden dort za druhým a u toho se obléká do sladkých šatiček. Pokud chcete sledovat nen.padný product placement řetězce Starbucks Coffee a postup, jak upéct muffiny na tisící osmdes.tý šestý způsob, její kanál je pro vás ten pravý. První slovo, které vás u toho napadne, je: lovely…

 

 

 

 


 

Text: Adam Maršál, foto: Instagram

 

Zpět