ZABÍJEČI ČASU

#hry
#appky
Zpět

Oblíbená kapela dohrála, je čas na teplé pivo a konverzaci na téma „jak to bylo super“. Tyhle hry vám pomůžou přestávku přežít.

 

cuttherope_iconcuttheropeCUT THE ROPE

ANDROIND (22 Kč)
iOS (0,99 €)
MICROSOFT (0,99 €)

 

Občas prostě nemůžete jinak než přeříznout lano. Hlavně když má vaše domácí zvířátko chorobnou slabost pro sladkosti. Kdyby vám nestačilo 400 úrovní v původním Cut the Rope, můžete si stáhnout hned 4 další pokračování.

 

fruitninja_iconfruitninjaFRUIT NINJA

ANDROID (65 Kč)
iOS (1,99 €)
MICROSOFT (25 Kč)

 

Fruit Ninja už má období svojí největší slávy za sebou, ale krájení virtuálního ovoce je pořád velmi sofistikovaný způsob, jak snadno zabít pár minut. Pro soutěživé povahy až nebezpečně nakažlivé.

 

twodots_icontwodotsTWO DOTS

ANDROID (zdarma)
iOS (zdarma)
MICROSOFT (zdarma)

 

Two Dots je pokračování oblíbené hříčky Dots, jen hezčí, pestřejší a komplexnější. Spojování barevných teček asi nezní jako nejzajímavější mechanismus, ale jakmile hra odhalí pár triků, už se od ní jen tak neodtrhnete.

 

pvz2_iconpvz2PLANTS VS ZOMBIES 2

ANDROID (zdarma)
iOS (zdarma)

 

Chopte se chlorofylové armády a pomozte šílenému Dejvovi v boji proti nemrtvým mozkožroutům. Koho by napadlo, že konflikt rostlin a zombíků by mohla být taková legrace? A dejte si pozor na chilli, vybuchuje.

 

2048_icon20482048

ANDROID (zdarma)
iOS (zdarma)
MICROSOFT (zdarma)

 

2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256, 512, 1024, 2048! Tolik zábavy s mocninami dvojky jste si neužili ani ve škole. Na herním poli o velikosti 4 × 4 je vaším úkolem posunem sčítat bloky o stejné hodnotě. Zní to jednoduše, ale dosáhnout vysokého skóre není žádná legrace.

Zpět