ZABÍJEČE ČASU

#hry
#appky
Na dlouhé cesty se vyplatí vzít si něco trvanlivějšího než Angry Birds. Víme, které hry vás spolehlivě zachrání před nekonečnou nudou.
Zpět

SCRIBBLENAUTS REMIX
Fantazii se prý meze nekladou. V téhle hře tedy rozhodně ne. Na první pohled roztomilá dětská skákačka je ve skutečnosti světem neomezených možností. Největší kouzlo Scribblenauts spočívá v neuvěřitelném množství předmětů, které můžete použít při řešení nepříliš náročných logických hádanek. Tak co bude fungovat líp, párek v rohlíku, nebo raketomet?

19,50 Kč / 0,99 €

 

 

 

FTL
Jaké to asi je, řídit a spravovat vesmírnou loď ve snaze zachránit galaxii? FTL vám předvede, jak by to asi mohlo vypadat. Co třeba uděláte, když nepřátelská raketa vyřadí vaše štíty? Vesmír v FTL: Faster Than Light je náhodně generovaný, takže vás vždycky čeká trochu jiné dobrodružství. A pozor, destrukce vaší lodě znamená úplný konec. Takže zase pěkně od podlahy!
0,99 €

 

 

THE ROOM THREEtheroom
Možná jste o ní nikde neslyšeli, ale The Room patří k těm nejlepším hrám, co si na mobilech můžete zahrát. Jedná se o logickou záležitost s důrazem na důmyslné hrátky s fyzikou. Snadno se ovládá a krásně vypadá, a pokud by vám nestačila jedna hra, můžete si jako nášup pořídit ještě dva předchozí díly.
150 Kč / 4,99 €

 

 

THE WALKING DEADwalkingdead
Všichni znají seriál, ale že je The Walking Dead především skvělý komiks, to ví málokdo. Právě z něj vychází dobrodružství z produkce Telltale Games. Hra plná neuvěřitelných zvratů získala více než 90 ocenění za hru roku, což z ní dělá povinnost pro každého, kdo to s hrami myslí aspoň trochu vážně. První z pěti epizod je k dispozici zdarma.

590 Kč / 22,99 €

 

 

VALIANT HEARTSvalianthearts
Téma první světové války se ve hrách objevuje jen velmi zřídka. Valiant Hearts: The Great War je emocemi nabitá interaktivní grafická novela, která nesází na střílení, ale na vyprávění příběhu mladého německého vojáka skrze plíživé sekvence a hádanky. Stejně jako v případě The Walking Dead si i v tomto případě můžete vyzkoušet první část zdarma.
415 Kč / 14,99 €

 

 

Zpět