VYBÍRÁME INTERNET NA DOMA

#Tutorial
Je pro vás vhodnější bezdrátové, nebo pevné připojení?
Zpět

MAGICKÁ BEZDRÁTOVÁ KOSTKAE5180s-22-DT-white-01

 

Kdyby se pořádala soutěž o nejstylovější LTE modem, Huawei E5180 by byl žhavým kandidátem na první místo. Tenhle malý bílý kvádr se zaoblenými hranami rozhodně nemusíte schovávat do skříně s pocitem, že jste si do bytu přinesli další nevzhledný kus elektroniky. T-Mobile ho k tarifům Internet bez drátu nabízí za zvýhodněnou cenu 2 301 Kč nebo si jej můžete pořídit na splátky za 100 Kč měsíčně.

 

Doma i na chalupě

 

Internet bez drátu Premium od T-Mobile za 499 Kč měsíčně vám doma připojí všechny vaše telefony, tablety, notebooky i počítače. Využívá nejrychlejších mobilních sítí LTE a 3G a je dostupný pro 96 % domácností. Jedná se o naprosto jednoduché řešení. Stačí zapojit modem do zásuvky a Wi-Fi se rozsvítí pro všechna zařízení. Největším bonusem je přenosnost, což ocení například chalupáři.

 

Přes týden máte internet doma a o víkendu sbalíte modem do batohu a připojíte se na chatě či chalupě. Za internet přitom platíte jen jednou.

 

Internet bez drátu Premium nejvíce vyhovuje uživatelům s potřebou rychlého internetu a běžnou spotřebou dat za surfování, posílání mailů, Facebook či online nákupy. V rozumné míře je navíc možné sledovat videa a filmy v běžné kvalitě či poslouchat hudbu.

 

INTERNET BEZ DRÁTU PREMIUM

Datový limit 40 GB

Rychlost stahování až 40 Mbps

Rychlost nahrávání až 10 Mbps

 

 

Levnější alternativa

 

Jako alternativu pro méně náročné uživatele či internetové začátečníky nabízí T-Mobile tarif Internet bez drátu Standard za 399 Kč měsíčně. Hravě si poradí s maily, brouzdáním a čtením zpráv, online nakupováním nebo sociálními sítěmi a příležitostným přehráváním videí.

 

INTERNET BEZ DRÁTU STANDARD

Datový limit 20 GB

Rychlost stahování až 20 Mbps

Rychlost nahrávání až 5 Mbps

 

Nabídka modemu HUAWEI E5180 platí při uzavření Účastnické smlouvy na 24 měsíců ke kterémukoli z tarifů Internet bez drátu do 29. 2. 2016.

 

 

Neomezeně pro náročné

 

Jestli jste zamilovaní do nových technologií a podstatná část vašeho života se odehrává online, budou vás zajímat spíše možnosti neomezeného pevného připojení. Pevný internet Premium za 499 Kč měsíčně od T-Mobile je jasná volba pro všechny, kdo se neobejdou bez filmů v nejvyšší kvalitě, sledují své oblíbence na YouTube či věnují čas online hrám. Stejně tak jej ocení rodiče, kteří chtějí v klidu číst či pracovat na svém telefonu nebo notebooku, zatímco dětem pustí pohádky na tabletu. Pevný internet od T-Mobile sice není přenosný, ale zato vám domů nabízí připojení bez jakýchkoliv datových limitů, stabilitu a solidní rychlost. Stačí mít pouze zavedenou pevnou telefonní linku. Uplatnění najde také v případě, že váš obývák okupuje moderní chytrá televize (tzv. Smart TV), která se rovněž umí připojit k internetu.

 

PEVNÝ INTERNET PREMIUM

Datový limit žádný

Rychlost stahování až 40 Mbps

Rychlost nahrávání až 2 Mbps

 

 

Zpět