Všichni k vodě!

#Návody a inspirace
Zpět

JE JEDNO, JESTLI SE CHYSTÁTE ZA KRÁSAMI NAŠÍ ZEMĚ K RYBNÍKŮM, JEZERŮM A ŘEKÁM, NEBO BUDETE PLAVAT V OCEÁNU. NA VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI VČETNĚ KRYTÝCH BAZÉNŮ A OPALOVAČEK NA ZAHRADĚ JSOU TU ORIGINÁLNÍ ČESKÉ PLAVKY. CESTUJ GLOBÁLNĚ, NAKUPUJ LOKÁLNĚ.

 

 

PLOVE

1_b_PLOVE_FILIP_BERANEKCo jsou a čím mohou být plavky? Značka PLOVE Pavlíny Miklasové v sobě snoubí preciznost ryze technickou a éteričnost tonoucí Ofélie. Plavky začala Pavlína řešit už během studií, plavání bere nejen jako sportovní aktivitu, ale jako meditaci se skoro transcendentálním rozměrem. Pavlína přemýšlí o plavkách jinak, jde za čistou funkčnost a roubuje na plavky netradiční estetiku. A výsledek je velmi aktuální. I takhle to dopadá, když vám všeobecná nabídka plavek v obchodech přijde nevalná. Pavlína se do toho pustila sama a voila`! Mimochodem – ze zbytkových materiálů z plavek PLOVE vyrábí Pavlína s designérkou Pavlínou Veselou stylové sandálky. Takže můžete na pláži ladit od hlavy až k patě. Doslova.

 

  • butik Leeda (Bartolomějská 1, Praha 1)
  • Concept Story (Řezáčovo náměstí 2, Praha 7)

 

1_a_PLOVE_ROBERT_HOUZAR

 

ODIVI

Ta nejvíc cool česká značka, která kombinuje aktuální minimalistické trendy s kapkou athleisure, ale bez neoriginálního kopírování. ODIVI je brand, který vychází ze streetstylových inspirací a ze sportovní jednoduchosti od svých počátků a je sympatické, že si s každou další kolekcí a spoluprací tuhle tvář drží a posouvá na vlně trendů velmi osobitě. Takové jsou i jejich plavky – na technoparty u bazénu nebo na vytrvalostní plavání na opuštěný ostrov. Stylové a nadčasově cool právě plavky zrcadlí esenci značky ODIVI

 

4_boxik_ODIVI_PRODUKTTIP DO KABELKY: V létě se vám určitě bude hodit tahle drobná lahvička obsahující osvěžující růžové tonikum. Zapomeňte na termální vodu a zkuste tuhle bio vodu, která vznikla ve spolupráci značky ODIVI a české přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

 

 

 

 

 

2_ODIVI

 

TEREZA VU

Tereza Vu je zkušená profesionálka, která má za sebou úspěšná studia na prestižní londýnské College of Fashion. Po návratu do Čech se sice chvíli zabývala marketingovým manažerstvím, ale brzo se vrátila k tomu, co ji opravdu baví a má to v krvi – vytváření vlastní značky. Jako jedna z mála na našem trhu se specializuje na spodní prádlo a plavky. Její modely jsou jednoduché, čisté a sofistikované – a to platí jak pro prádlo, tak pro plavky. Tereza navíc používá luxusní materiály, jako je francouzská krajka nebo hedvábí, i přesto nejsou její kolekce nedostupné cenově. Pořídit si takový kousek je jako mít malý ženský poklad v šuplíku. Ať už to bude krajkový set prádla, nebo plážové monokiny se sofistikovanými prostřihy.

 

 

terezavu_swimwear_5HRpolished


Text: Jana Patočková, Foto: archiv značek, Robert Houzar a Filip Beránek (PLOVE)

Zpět