VIRTUÁLNÍ REALITA

#Zaujalo nás
Zpět

Možnosti mobilních telefonů se zdají být nevyčerpatelné. Ještě před 15 lety jsme všichni byli odvaření z Hada na starých nokiích, ale dnešní možnosti i požadavky uživatelů jsou úplně jinde. Chceme vám předvést, co všechno moderní smartphony umí, protože mobily, to je naše. A současným světem technologií nic nehýbe tolik jako virtuální realita.

Když píšeme „předvést“, myslíme to doslova. Všem našim zákazníkům od 1. října přihodíme k telefonu brýle pro virtuální realitu zdarma, abyste si ji doma mohli vyzkoušet taky. Je velmi pravděpodobné, že zkoušet budete dlouho – možnosti virtuální reality jsou totiž téměř nevyčerpatelné.

 

cardboard-01-closedCo vůbec je virtuální realita? Představte si, že jste skalním fanouškem Pána prstenů a vaším největším snem je podívat se do Tolkienovy Středozemě. Tak přesně to vám VR umožní. Jenom nikam nemusíte chodit. Stačí podle přiloženého návodu složit brýle, připevnit mobil, nasadit je na hlavu a jste pryč. Kouzlo nespočívá jenom v tom, že máte displej přímo před očima a cítíte se tak pohlceni. Mobil reaguje na pohyb vaší hlavy, takže se kolem sebe můžete rozhlížet stejně jako ve skutečnosti. A pokud chcete dosáhnout co možná nejuvěřitelnějšího zážitku, připojte k telefonu sluchátka.

cardboard-02-bigVirtuální realita v našem podání je naprosto jednoduchá. Potřebujete jenom tři základní věci – vhodné brýle (ty zajistíme my), mobil a software, tedy aplikace. V obchodech Google Play a App Store jich najdete mraky a velká část z nich je ke stažení zdarma. Ale abyste se jimi nemuseli hodiny prokousávat, vybrali jsme pro vás 5 nejzajímavějších zážitků. A také se sluší zmínit, že na YouTube je k nalezení spousta 360° videí, která si v našich brýlích můžete rovněž prohlédnout. Ať už se vydáte kamkoliv, přejeme vám příjemnou cestu.

 

 

KUPTE SI BĚHEM ŘÍJNA JAKÝKOLIV SMARTPHONE V PRODEJNÁCH T-MOBILE A ZÍSKEJTE K NĚMU BRÝLE PRO VIRTUÁLNÍ REALITU ZDARMA.

 

withinWITHIN

ANDROID, iOS (zdarma)

Within slibuje výběr toho nejlepšího ze světa 360° videí. Je libo roztomilý animovaný film, dobrodružné potápění, nebo raději soukromý akustický koncert U2?

 

insidious-vrINSIDIOUS VR

ANDROID, iOS (zdarma)

Leckdo vidí největší potenciál virtuální reality v hororovém žánru. Toto krátké demo na motivy filmové série Insidious předvádí proč.

 

jurrasic-vrJURRASIC VR

ANDROID, iOS (zdarma)

S dinosaury už se ve skutečném světě nejspíš nepotkáme, tak proč se mezi nimi neprojít alespoň v tom virtuálním. Ustojíte pohled tváří v tvář vyzubenému Tyrannosauru rexovi?

 

vr-marsVR MARS

ANDROID (zdarma)

Kdo by se nechtěl podívat na Mars? Matt Damon nám loni dokázal, že se na rudé planetě dá přežít, ale kdo by riskoval, že dojdou brambory, když si Mars můžeme prohlédnout z pohodlí domova.

Zpět