VELKÉ HRY PRO MALÉ DISPLEJE

#hry
#appky
Zpět

Říká se, že ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo. U her to ale nemusí platit vždycky. Blíží se Vánoce, takže jsme pro vás tentokrát vybrali pět mobilních her, které byste si mohli nadělit pod stromeček.

 

star-warsSTAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

V polovině prosince vtrhne do kin další film z univerza Star Wars. Nenapadá nás lepší způsob, jak se na něj připravit, než tou nejlepší hrou na motivy Hvězdných válek. Původně vyšla na PC už před 13 lety, ale i dnes se hraje báječně a dotykové ovládání jí sluší. Kvalitnějších 30 hodin ve světě Star Wars vám nikdo nenabídne.

star-wars_iconANDROID, iOS (290 Kč)

 

 

 

ducktalesDUCKTALES: REMASTERED

Kačerov jak hurikán k nám už míří… Kdo by neznal sebranku kolem Kačera Donalda? Málokdo přitom ví, že slavní kačeři jsou hvězdami nejen seriálu, ale také několika her. DuckTales je výtečná old-school plošinovka, která se v roce 2013 dočkala tolik potřebného faceliftu. Po dlouhých 24 letech! A navíc, Strýček Skrblík je tady vážně frajer.

ducktales_iconANDROID, iOS (150 Kč)

 

 

 

civilizationCIVILIZATION REVOLUTION 2

Hry ze strategické série Civilization patří k těm vůbec nejnávykovějším a nějakou dobu už vládnou i na mobilech. Když se vám chce spát a říkáte si, že provedete jeden poslední tah, probudí se lidská zvědavost, která vás prostě donutí dát si ještě jeden tah. A takhle pořád dokola, dokud se nevybije buď mobil, nebo vy. Svět chce zkrátka ovládnout každý.

civilization_iconANDROID, iOS (300 Kč)

 

 

 

xcomXCOM: ENEMY WITHIN

Vymýtit všechny emzáky. Přesně to je hlavním cílem vašeho snažení ve hře XCOM: Enemy Within. Jde o další hru z našeho vánočního výběru, která nejdříve oslnila hráče na velkých platformách a později zamířila na mobily. Podobné tahové strategie jsou pro větší mobily a tablety jako stvořené. Je to podobné jako s Civilizací – „ještě jeden tah“ ve skutečnosti nikdy není jenom jeden tah.

xcom_iconANDROID, iOS (300 Kč)

 

 

 

gtaGTA: CHINATOWN WARS

Grand Theft Auto prodělalo za 20 let svojí existence spoustu změn. První a p.tý díl jsou jako nebe a dudy. S Chinatown Wars se vývojáři vrátili ke kořenům a hra díky tomu upomíná na první dva díly slavné gangsterské série. Navíc přidává řadu dotykových prvků, o kterých jsme si tehdy mohli nechat zdát.

gta_iconANDROID, iOS (150 Kč)

 

 

 


Text: Lukáš Kunce

Zpět