VÁNOČNÍ TIPY

TRENDY OD PONOŽEK PO USB KABEL
#MÓDA
Zpět

Žádnou paniku! Pokud ještě nemáte představu, co nadělit svým bl.zkým pod stromeček, tak vám rádi poradíme. Naše módní rubrika se podívala na zoubek českým tvůrcům, ale také obchodním domům a e-shopům, které máme rádi, očichali jsme pro vás neobvyklé parfémy a v neposlední řadě se koukli na to, do čeho byste pod stromeček mohli obléknout čtečku nebo telefon vaší maminky nebo přítele.

 

 

p1PRO MOBILNÍ NÁMOŘNÍKY

 

Nabíjecí kabel s micro USB nebo iPhone konektorem Kikkerland vypadá jako roztomilá zmenšenina kotvícího lana. Je stylový a rozhodně vám neudělá díru do rozpočtu a můžete ho koupit opravdu každému od brášky po přítelkyni. Seženete ho na e-shopu Freshlabels.

freshlabels.cz

 

p2

 

KLASIKA, KTERÁ NEOMRZÍ

 

Zimní ponožky! Možná klišé, ale dlouhodobě nejoblíbenější dárek nepříč generacemi. A není se co divit, možná, že i vy konečně objevíte kouzlo zatraceně teplých a krásných ponožek. Tyhle obláčkové huňáče seženete v Marks & Spencer. Věřte, že ponožkám se dá propadnout, protože nohy v teple jsou základ.

 

p3

 

DECENTNÍ ELEGANCE

 

Rádi byste sáhli po šperku, ale většina vám připadá příliš okoukaná nebo okázalá? Zkuste Mamori, značku bratří Ondřeje – biomedicínskkého technika a studenta K.O.V. na UMPRUM a Martina – architekta. Jejich oblasti zájmu se setkávají právě ve špercích, které tvoří.

facebook.com/mamoricz

 

p4a

 

KRÁSNÁ A ZDRAVÁ JAKO LÍPA

 

Česká aromaterapeutická kosmetika „Nobilis Tilia“, tedy krásná lípa, se spojila se značkou ODIVI a společně na podzim představily sadu, která obsahuje mycí olej, hydratující tonikum, hyaluronové sérum a jasmínovo-jojobový olej. Celý set je přírodní, netestovaný na zvířatech a vyvinutý tak, aby vám byl k ruce po celý den.

odivi.cz

 

p4b

 

NENUCENĚ SPORTOVNÍ

 

„Hoodie“ se vrátila! Letošní zimní sezóna potvrdila naplno návrat klasické mikiny „klokanky“. Ať už se jedná o monochromatickou verzi, nebo třeba s logem vašeho oblíbeného sportovního týmu. Doporučujeme proběhnout sekáče a zkusit ulovit nějaký originální poklad nebo jít na jistotu třeba do HM, kde tuhle měkkou bavlněnou klasiku seženete v různých barevných provedeních. U nás vede šedá.

hm.com

 

p-janova-johanap5

 

TIP ŠÉFREDAKTORKY FASHIONBOOK.CZ ANIT NOSKOVÉ: JULIE MÁ ZBRAŇ

 

Moderní neotřelé niche parfémy, které jsou vymyšlené jako zbraně moderní ženy, mají mimo jiné tu výhodu, že je nemá jen tak každý a nehrozí, že budete potkávat stejně vonící slečny na každém rohu. Parfémy Juliette has a Gun jsou prostě trefa do černého. Seženete je v butiku Eclat (Bílkova 16, Praha 1).

 

 

p6portret-marie-barvinkova

 

TIPY MÓDNÍ A KOSMETICKÉ REDAKTORKY A PR QFF MEZIPATRA MARIE BARVÍNKOVÉ: TENISKY RUNNER, EKN FOOTWEAR

 

Značka ekn dělá tenisky, které jsou unisex, veganské, organické a nemusíte je pálit, protože nemají nic do činění s Trumpem. U nás je navíc prodává moje srdcovka – vinohradský butik NILA.

nila.cz

 

p7

 

POWERBANKA EB-PG935BB, SAMSUNG

 

Externí baterie, která skoro nic neváží, zato hodně vydrží, je nutnost pro každého, kdo si stejně jako já nikdy nepamatuje cestu nebo trpí závislostí na Instagramu a Spotify.

 

ja

 

EXTRA TIP MÓDNÍ REDAKTORKY JANY PATOČKOVÉ, KTERÁ PRO VÁS RUBRIKU KAŽDÝ MĚSÍC PŘIPRAVUJE:

 

A kam půjdu nakupovat stylové dárky letos já? No přece do Kafkova domu, kde se bude 8.–11. 12. konat Designsupermarket. Kurátorský výběr creme de la creme českého designu a módy, ale i knížek a umění. A na letošní výroční des.tý ročník se těším obzvlášť, protože bude opravdu nabitý od sklepa po půdu.

designsupermarket.cz

 


 

Text: Jana Patoč ková, foto: archiv firem

Zpět