Twist. Krmení pro mobilní mazlíčky

#Vychytávky pro twisťáky
Zpět

Nakrmit mazlíčky je jednoduché

Twist balíčky chutného krmení pro vaše mazlíčky už jistě znáte. Čas od času je ale třeba je pořádně dokrmit. Dobíjení kreditu můžete provést několika způsoby podle toho, co je pro vás nejpohodlnější:

 

1) Kredit vám rádi dobijí asistenti v prodejnách T-Mobile.

2) Pokud se vám nechce nikam chodit, použijte svou platební kartu a dobijte na naší internetové stránce www.t-mobile.cz/dobijeni.

3) Má někdo v rodině či váš blízký u nás uzavřenou smlouvu? Z Vyúčtování paušálního zákazníka se dobije kredit ihned, ale zaplatí jej až ve vyúčtování. Můžete si nastavit jednorázové i pravidelné dobíjení a vidíte i jeho historii. Snadno nastavíte v Můj T-Mobile.

 

Možností je ale ještě více. Kompletní informace najdete na t-mobile.cz/dobijeni.

Dopřejte svým mazlíčkům ještě malý přídavek

U nás nezapomínáme ani na odměny za dobití. Aktuálně mazlíčky odměňujeme neomezenou konzumací minut na čísla T-Mobile a jako přídavek dostanou naloženo i 100 MB dat. To vše na dlouhých 30 dní.

 

• Nemáte ještě tuto odměnu nastavenou? Nevadí, stačí si ji zapnout přes bezplatnou SMS ve tvaru NASIM VSITI na 4603 a pak dobít kredit za 300 Kč a více. A pro každou další 30denní porci už stačí pouze dobít kredit za 300 Kč a více.

• Nemáte ještě naši Twist kartu? Pořiďte si třeba u nás v prodejně nebo na www.t-mobile.cz kartu, na které máte neomezené volání na T-Mobile a 100 MB na prvních 30 dní zdarma.

 

t-mobile.cz/twist

Zpět