Tech příprava na léto

Hašení, pocení, šnorchlování a spousta dalšího!
#Zaujalo nás
#To chceš
#Vychytávky pro twisťáky
#Klenoty
#Připojené hračky
#nakopavky
Ať už dřepujete zadek do plavek nebo kupujete brikety a oprašujete gril, vězte, že my jsme svou přípravu taky nepodcenili. Proto pro vás máme výkvět vychytávek na nadcházející horké dny.
Zpět

Šnorchlování level 2

Představte si, že byste se mohli jít potápět bez bomby na zádech. Nebo jít šnorchlovat a moci se potápět, aniž by vám nateklo do pusy. Že to zní jako další dream snorchlovani scorklcome true? To rozhodně, i když jen na „pouhých“ deset minut. Scorkl je odlehčený váleček s náhubkem a tlakoměrem, který vám ukazuje, kolik natlakovaného vzduchu v něm zbývá, a funguje podobně jako Netflix. Jen nahrazuje video-on-demand systémem breathe-on-demand, takže ho nemusíte mít stále přisátý na rtech v panice, že vám unikne cenný kyslík. Až vám dojde dech, stačí na souši plechovku opět napěchovat vzduchem a hurá zpět pod vodu!

 

https://www.indiegogo.com/projects/scorkl-breathe-underwater-with-total-freedom#/

 

Bez Rorschacha na zádech

Batohy jsou úžasná věc – vejde se do nich spousta knih, notebooků, jídla a mnohdy do nich nasoukáte i bundu, kterou jste si ráno neprozíravě oblékli kvůli zpocena zada - ventilalehkému větru. Když je ale v létě nosíte na zádech, od páteře se vám spustí pramen Nilu, který končí v úrodné deltě ve výši vašeho pásku. Přehazování batohu z ramene na rameno také není žádná hitparáda. Člověku nezbývá než odlepit přicuclé tričko, mírným třepáním ochladit záda a snít o větráku. Pokud se ergonomické placce Ventila podaří vybrat dostatek peněz na Kickstarteru, můžete přestat snít. Placku si jednoduše připevníte na záda batohu a můžete si užít osvěžující proud vzduchu.

https://www.trendhunter.com/trends/ventilation-fan

 

 

Brýle, které nerozštípete

Asi se vBÆNDINGšichni shodneme, že sluneční brýle patří do povinné výbavy každého, kdo nechce strávit letní měsíce v jeskyni pojídáním kořínků. Také si asi vzpomenete, jak se vám posledně podařilo stylové Ray-Bany velice nestylově přisednout nebo rovnou poslat na střemhlavé seznámení se s chodníkem. Odpovědí na tyto tragédie prvního světa jsou modulární a ohebné stylovky BÆNDING. Ano, čtete správně. Tyto brýle můžete rozložit na pět základních dílů a zase je rychle zpátky složit a poté z nich vytvořit zohýbané klubíčko s nožičkami zamotanými do sebe, které vzápětí rozmotáte. Rozličnost psích kusů, které s tím můžete provádět je prakticky neomezená. Na druhou stranu doporučujeme střídmost. Vzpomeňme na osud plastové skleničky z Pelíšků.

 

https://www.baendit.com/

 

 

Vrhací ohňováza

Se zvyšující se teplotou roste i riziko domácích požárů a přinutit lidi, aby měli doma po ruce hasičák, není jednoduchá úloha. Červený válec je nestylový, firevase protiohnovazahromotlucký a kazí nám feng-šuej, takže patří do šatny nejlépe pod spoustu kufrů a dalšího harampádí, žejo. Pojišťováky Samsungu tento fakt znepokojil natolik, že se rozhodli přijít s vlastním chytrým řešením. Udělali hasicí přístroj ze stylové skleněné vázy. Vnitřní část funguje jako klasická váza, do které nalijete vodu a vložíte květiny. Ta vnější obsahuje uhličitan draselný. Stačí tedy na vznikající požár mrštit Firevase, hezky česky ohňovázu, a nebezpečí je zažehnáno. Pravda, musíte se trefit. Kolik Čechů vlastně umí používat hasící přístroj?

 

https://www.samsungfire.com/company_eng/P_U01_07_02_469.html

 

Podvododron

podvodni dron swellpro spryAčkoliv náš podnadpis zní jako zmutovaný pták Dodo a nejspíš se ujme v českém slovníku podobně jako nosočistoplena, název SwellPro Spry Waterproof Drone shledáváme přebujelým a nudným. Létající, plovací a potápěcí dron s voděodolným ovládáním by si prostě zasloužil záhodnější jméno. Co třeba LéPloPoDron nebo Voděodolka vrtulka? Teď už se vám náš původní název líbí mnohem více, že? Je fajn, že díky tomuto dronu odpadá potřeba voděodolných foťáků, na druhou stranu se roztočené vrtule asi nebudou moc líbit přítomným rybám. Dronaři se na světě moc neproslavili ohledem na své okolí. Mořští obyvatelé by se měli brzy naučit, jak se používá rušička DroneGun Tactical. Její použití je pro lidi ilegální, ale o macatých korýších ani zmínka. Do boje!

 

https://www.wellbots.com/swellpro-spry-waterproof-drone

 

Hyjé, droníku!

Když už jsme u těch dronů, pojďme se přesunout do vyšší váhové kategorie. O dost. Hoverbike S3 eVTOL je totiž pořádný karbonový čtyřvrtulový oř, který vytváříhoverbike dojem přerostlé a poměrně brutální sekačky na trávu. Při pohledu na černého hranáče vás asi napadne, že vrtule nemají žádné kryty a že pilot za chvíli nemusí mít chodidla. Tento relevantní argument může vysvětlit současné testování dubajskou policií. Těžko vám někdo bude utíkat, když mu kolena zezadu polechtáte dvěma vrtulemi. Hoverbike dosahuje rychlosti až 96 km/h a nedělá mu problém se vznést několik metrů nad zem, takže i kdybyste byli dvojití Usain Boltové, tomuto uhlíkovému strážci neuniknete. Další důvod, proč nedělat v Dubaji bordel.

 

https://thegadgetflow.com/portfolio/evtol-hoverbike-drone/

 

 

Foto: Archiv výrobců

 

Vychytávky pro vás hledá: Dominik Ježek

Zpět