T-MOBILE MLUVME SPOLU LETOS ROZDĚLÍ PŘES 3 MILIONY!

#zaujalonas
Zpět

Do grantové výzvy T-Mobile Mluvme spolu, která podporuje projekty, jejichž výsledkem je fyzická proměna okolí k lepšímu a integrace různých skupin, letos přišlo 113 žádostí. Mezi 37 vybraných z nich tak T-Mobile rozdělí 3 027 565 Kč. „Prostřednictvím grantů pomáháme lidem a komunitním iniciativám, které z běžných ulic, čtvrtí, obcí a měst dělají dobré místo k životu. Jsme rádi, že se nám sešly žádosti téměř ze všech krajů a že podpořené projekty pomohou jak sociálně znevýhodněným, tak zdravotně handicapovaným skupinám,“ říká Eva Karasová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile, a dodává: „Dlouhodobě podporujeme projekty, které startují změnu k lepšímu a mají dlouhodobý pozitivní dopad.“

 

I v letošním ročníku granty pomohou zlepšit komunikaci v různých sdruženích, skupinách a komunitách, vylepšit situaci v konkrétních lokalitách jednotlivých regionů nebo vyřešit problém spolupráce a integrace různých skupin. Sešly se tak například žádosti o podporu integrace lidí s různým typem postižení, vzdělávacích, komunitních a volnočasových center, dobrovolnictví, rodin a matek s dětmi ohrožených sociálním vyloučením a podporu generačního soužití a mezigeneračního působení.

 

Letos se hned čtyři podpořené projekty zaměřují na pomoc sluchově postiženým a jeden na bezpečí na internetu. O bezpečí na internetu by se měl zajímat každý, kdo jej používá. Takže opravdu skoro každý. V rámci grantové výzvy Mluvme spolu T-Mobile podpořil projekt školení pro děti v dětských domovech a pro seniory. Navíc vydává brožuru, která přehledně poskytne základní rady.

 

16066_TMO_SO_GRANTY-Vizual_i04 2

Zpět