SPORTUJTE VÍC, DÁL A LÍP!

Podívejte se na nejvíce oceňované sportovní zboží pro tento rok.
#Sport a pohyb
Zpět

Někdy není snadné zorientovat se v záplavě sportovního zboží. Jsou toho mraky a ne všechno nám skutečně pomůže. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší sportovní produkty pro rok 2017, které byly oceněny na největším sportovním veletrhu ISPO nebo si získaly sympatie redaktorů respektovaných sportovních médií. Je jedno, jestli posilujete, lyžujete, běháte nebo chodíte v přírodě – tyhle věci fungují. Prý. Snad. Tak už běžte…

 

tomtom-runner3TOMTOM RUNNER 3 – TRÉNINKOVÉ HODINKY

Ke sledování srdečního tepu během tréninku už nepotřebujete hrudní popruh. Běhací hodinky TomTom Runner 3 snímají váš tep rovnou ze zápěstí. Protože je máte stále na ruce, zjistíte, jak se váš srdeční tep mění v průběhu dne, jaký je váš klidový stav nebo jak jste si od poslední aktivity odpočinuli. Do paměti se vejde až 500 skladeb, u nichž rádi sportujete.

Cena: od 3 599 Kč

tomtom.com/cs

 

reebok-Nano-7.0REEBOK CROSSFIT NANO 7.0 B – NEJVÍC PRO CROSSFIT

Pokud vám v zimě vadí nedostatek pohybu, zkuste CrossFit. Kila půjdou dolů a za tři měsíce vás kolegové nepoznají. K tréninku patří specifická obuv. Špičkou v oboru se stal model Nano od Reeboku, který právě přichází na český trh ve variantě 7.0 B. Super odolný vrchní materiál přežije kruté zacházení. Díky speciální zadní části je pata perfektně zafixována při všech vzpěračských cvicích. Mezipodešev z EVA pěny tlumí nárazy. Podešev z extra odolné pryže poskytuje dlouhou životnost a výbornou trakci na všech površích.

Cena: 3 499 Kč

reebok.cz

 

Jabra_Sport-Coach-Wireless-FarbvariantenJABRA SPORT COACH – TRENÉR VE VAŠICH UŠÍCH

Sluchátka vám pomůžou plánovat, sledovat a analyzovat váš kruhový trénink a další cvičení. Na výběr máte více než 40 cvičení, od začátečníků až po pokročilé. Díky integrovanému trenérovi získáte načasované, okamžité a individuální hlasové pokyny pro ideální průběh tréninku. Využít můžete i časovou či opakovanou verzi tréninku a přitom se nechat motivovat oblíbenou hudbou. Pokud vaše cvičení zahrnuje i běh, inteligentní senzor vám dokáže změřit uběhnutou vzdálenost, rychlost, tempo, kadenci, dokonce i spálené kalorie. Unikátní pohybový senzor spolupracuje s aplikací ve vašem mobilu a dokáže najít správnou intenzitu tréninku. Všechno samozřejmě bez drátů.

Cena: 3 990 Kč

jabra.cz

 

digitsole-2DIGITSOLE – TEPLO V BOTÁCH

Skvělá věc pro všechny ženy, holky a ostatní lidi, kterým je zima na nohy. Jedním klikem nastartujete vyhřívání vašich bot a s chladem je konec. Vložky strčíte do jakékoli obuvi. Díky zabudovanému termostatu můžete nastavovat požadovanou teplotu po jednotkách stupňů. Systém současně zaznamená počet ušlých kroků, vzdálenost a spálené kalorie. Vše se ukáže na vašem mobilu ve speciální appce.

Cena: 2 600 Kč

digitsole.com

 

ARC'TERYX advances avalanche airbag technology with new Voltair (PRNewsFoto/Arc'teryx)

ARC’TERYX VOLTAIR – NOVÁ ZÁCHRANA Z LAVINY

Jezdíte freeridy a bojíte se laviny? Dobře děláte. Na rozdíl od běžných batohů obsahuje lavinový batoh systém, který výrazně zvyšuje šanci na přežití. Statistiky uvádějí zhruba 95 % přeživších. V případě pohlcení lavinou vytrhnete pojistku a nafoukne se airbag, který vás udrží na povrchu. Batoh Voltair díky použití silného kompresoru na baterii místo tradičních plynových kartuší umožňuje opakované nafouknutí během jednoho dne a umí airbag dofouknout i v případě porušení vaku.

Cena: 32 200 Kč

arcteryx.com

 

POC_SpineVPD_2_0_airbag_vest2INTELIGENTNÍ PÁTEŘÁK

Sjezdové lyžování se za poslední roky velice zrychlilo. S tím však narostla i jeho rizika. Švédští POC se spojili s francouzskými In&motion a výsledkem je inteligentní ochranná vesta pro ski cross a alpské lyžování – Spine VPD 2.0 Airbag vest. Systém airbagů osazený senzory používá složitý algoritmus pro odlišení nárazu nebo pádu od vlivů, které na tělo závodního lyžaře běžně působí. Systém provádí 1 000 analýz za sekundu, aby měl neust.lý přehled o pohybu lyžaře a včas rozpoznal ztrátu rovnováhy. Po rozpoznání pádu nafoukne potřebný airbag za méně než setinu sekundy.

Cena: 1 500 €

pocsports.com

 

kjus_rukavice_-photo_zoom_detail_square---1473809732-MS70-A03-15000_15000_1175x1175KJUS MEN BT SKI GLOVE 2.0 – TELEFONOVACÍ RUKAVICE

Značka legendárního lyžaře Lasseho Kjuse posouvá rukavice do nové dimenze. Díky Bluetooth jsou propojeny s vaším mobilem. Na integrovaném displeji vidíte příchozí i zmeškané hovory. Kdo by si chtěl kvůli volání sundávat rukavice? Takže voláte díky mikrofonu a repráku, které filtrují hluk. Samozřejmostí je vodivý materiál, díky němuž rukavice fungují i na dotykovém displeji. Mimo to jde o špičkovou rukavici pro nejnáročnější lyžaře se vším všudy.

Cena: 6 440 Kč

kjus.cz

 

be-headwear-be-linkBE HEADWEAR – BE-LINK

Soundsystem do každé helmy – jedno jestli integrální, skateové nebo lyžařské. Baterka vydrží devět hodin, takže dost na celý den ježdění. Hlavní je, že je všechno bezdrátově spojené s vaším mobilem, takže z vás nikde nic nečouhá. BE Headwear vás na rozdíl od klasických sluchátek neizolují od okolního světa, takže během ježdění pořád víte, co se děje kolem vás. Do helmy se připevní suchými zipy. Zapínáte, vypínáte a hlasitost pak upravujete přímo na jednom z repráků. Teď dokonce k mání i ve verzi do kulicha!

Cena: 1 300 Kč

beheadwear.com

 

Abom-Goggles-Gear-Patrol-HERO1LYŽAŘSKÉ BRÝLE ABOM

Brýle od Abomu jsou první brýle s aktivní odmlžovací technologií, která funguje jako odmrazování zadního okna auta. Malá lithiová baterie zahřívá průhledný film vložený do dvojitého skla. Její kapacita stačí na šest hodin nezamlženého broušení horských svahů. Abyste na ně ještě lépe viděli, jsou brýle osazené oděruvzdorným sklem značky Carl Zeiss. UVA, UVB a UVC filtr je dnes už samozřejmostí.

Cena: od 6 330 Kč

abom.com

 

ceecoach_portfolio_ski01CEECOACH

Díky CEECOACH bude vaše sportování efektivnější, zábavnější, ale i bezpečnější. S touhle „hračkou“ může pomocí Bluetooth navzájem komunikovat až šest lidí na vzdálenost 500 metrů. Pokud holdujete outdoorovým sportům, hodí se, že můžete komunikovat i v místech, kde není signál. Na ovládání všech funkcí tohoto voděa prachuodolného zařízení stačí tři tlačítka.

Cena: 279 €

ceecoach.de

 


 

Text: Adam Maršál, foto: archiv firem

Zpět