Samsung galaxy note8

#Hrdina měsíce
Zpět

SAMSUNG GALAXY NOTE8

 

Nechte se omámit novým Infinity displejem, překvapit kvalitou poř.zených snímků, pobavit dotykovým perem S Pen, šokovat rychlostí a výkonnost. nového hrdiny, který k nám právě přilétá z Dálného východu.

 

PARAMETRY

  • 8jádrový procesor (4 x 2,3 GHz a 4 x 1,7 GHz)
  • OS Android 7.1
  • 6 GB RAM, 64 GB interní paměť
  • Hmotnost 195 g
  • Rozměry 162,5 x 74,8 x 8,6 mm
  • 6,3″ displej s Quad HD+ rozlišením

 

ÚCHVATNÝ DISPLEJ

Velký 6,3″ Infinity displej je skutečnou lahůdkou, která potěší nejedno oko hladové po sytých barvách a dokonalých detailech. Vůbec největší obrazovka ze všech Note zařízení v poměru stran 18,5 : 9 poskytuje o 14 % širší „plátno“, které maximalizuje požitek z přehrávaných filmů a videí. Větší displej také umožňuje pracovat v režimu více oken, ovládat tak můžete i dvě aplikace zároveň.

 

ZÁBAVNÝ POMOCNÍK S PEN

Tímto perem kaňku neuděláte, nemusíte se tak bát používat ho pořád a pořád. Vytvářejte originální Živé zprávy okořeněné osobním rukopisem, kreslete vlastní emotikony, vyrábějte gify, pište přátelům ruční vzkazy. Osvoboďte svou uměleckou duši a oddejte se kreativitě. S Pen zefektivní vaši práci i život díky tomu nejjednoduššímu zaznamenávání myšlenek a poznámek u fotografií i e-mailů.

 

NOČNÍ FOTKY NA JEDNIČKU

SM_N950F_GalaxyNote8_Back_Black_SECZDůležité životní události i nahodilé krásy všedního dne – s novým duálním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu je zachytíte a navždy uchováte v nebývale jasných a ostrých snímcích. Díky 2x optickému zoomu zvládne aparát zaostřit i z velké blízkosti. Kvalitní fotky pořídíte díky objektivu se světelností f/1,7 a velikosti pixelu 1,4 μm i v noci. Na sociálních sítích pak zazáříte s pomocí několika různých režimů. Využijete při své tvůrčí činnosti třeba režim jídla? Nebo spíše videa ve Slow Motion?

 

RYCHLÝ JAKO BLESK

Od nového přístroje nekompromisně požadujete rychlost a plynulost procesů? 10nm mobilní procesor s 6GB RAM vám ji zaručí. Procházení webových stránek, stahování souborů, streamování videí – vše zvládnete v mžiku oka díky podpoře gigabit LTE a gigabit Wi-Fi při síťové rychlosti až 1 gigabit za sekundu. S Galaxy Note8 si užijete i hry, graficky náročné kousky zvládne herní rozhraní Vulkan API.

Zpět