Samsung galaxy J5 (2017)

#Hrdina měsíce
Zpět

SAMSUNG GALAXY J5 (2017)

 

Moderní, elegantní, stylový, inovativní… – vlastností, které lidé Samsungu přisuzují, je nespočet. Dají se ale shrnout do jediné. Jednoduše okouzlující.

 

01_J5 (2017)_Front_Black

 

PARAMETRY

  • Výkonný smartphone s OS Android 7.0
  • Elegantní kovové provedení
  • 5,2″ Super AMOLED displej s HD rozlišením
  • 13Mpx přední i zadní fotoaparát
  • Snímač otisků prstů
  • Osmijádrový procesor a 3 000 mAh baterie

 

CELOKOVOVÁ MAGIE

Když se mluví o telefonech Samsungu, nikdo neopomene zmínit precizní a moderní design. U nového Galaxy J5 musí člověk opět smeknout pomyslný klobouk před citem pro detail a krásou telefonu. Elegantní celokovové tělo je ódou na radost vašim očím i prstům, které docení jeho ladné křivky, kde není místo pro zbytečné hrany či nesourodé přechody. Až se vám Galaxy J5 dostane do rukou, budete si jisti, že držíte něco výjimečného.

 

VÝKON NA PLNÝ PLYN

Ve své třídě se může nový potomek Samsungu pyšnit jedním z nejvyšších výkonů. To zejména díky 14nm osmijádrovému procesoru Exynos 7870 a 2GB RAM. V pohotovostním stavu telefon využívá pouze 4 jádra, aby uspořil energii a prodloužil výdrž baterie. Ty se poté v případě potřeby dokáží přetaktovat a společně se zbývajícími 4 jádry se postarají o všechny hry a aplikace, které byste v mobilu chtěli využívat současně. Pro ně disponuje 16GB vnitřní pamětí a slotem pro až 256GB paměťovou kartu.

 

EXCELENTNÍ VÝDRŽ

3000mAh integrovaný akumulátor vyčnívá mezi konkurencí a nechává ji za sebou o nejeden mílový krok. V testech se běžně umisťuje i nad dražšími telefony a i při využívání plného jasu a permanentního připojení k internetu vydrží telefon dva celé dny používání. V případě potřeby můžete využít i úsporného režimu, kdy výdrž telefonu dosáhne několika dní. Nemuset telefon každý den nabíjet je k nezaplacení.

 

ŽIVÉ FOTKY

13Mpx fotoaparát se světelností f/1.7 dokáže i při horších světelných podmínkách pořídit živé a detailní fotografie. Fotoaplikace je velice rychlá při spouštění, pořizování a ukládání fotek a dá se zapnout dvojitým zmáčknutím domovského tlačítka. Přední kamera se může pochlubit LED osvětlením, které zajistí úžasná selfie i ve tmě. Zadní kamera navíc nevystupuje z profilu telefonu a přispívá tak k jeho celistvosti.

 

 

Zpět