SAMSUNG GALAXY A5 (2016)

#Hrdina měsíce
Zpět

Tentokrát jsme zalovili v širých vodách telefonů střední třídy a vylovili pro vás Samsung Galaxy A5, jeden z nejstylovějších kousků současné generace. U mobilních telefonů díkybohu ale neplatí oblíbené heslo „není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat“, spíše naopak. Tak se pojďme společně mrknout, co tento krasavec měsíce umí. Není toho málo.

 

PARAMETRY

  • Výkonný 8jádrový procesor 1,6 GHz
  • 5,2″ Full HD displej
  • Zadní 13Mpx a přední 5Mpx fotoaparát
  • Rychlé nabíjení
  • Podpora VoLTE
  • Hmotnost 155 g
  • Rozměry 144,8 Å~ 71 Å~ 7,3 mm

 

STYLOVÁ KOMBINACE KOVU A SKLA

Jak už jsme zmiňovali, vzhled Galaxy A5 (2016) je skutečnou libůstkou. Samsung u tohoto modelu elegantně zkombinoval sklo a kov. Šedý kovový rám zasadil mezi dvojici tvrzených skel Gorilla Glass 4, která zaručují telefonu odolnost vůči poškrábání. Povedené jsou velmi tenké okraje o šířce 7,3 mm.

 

02_a510f_blackVYSOKÝ VÝKON A OPRAVDU DLOUHÁ VÝDRŽ

Samsung Galaxy A5 (2016) je díky osmijádrovému procesoru a rychlému LTE internetu na svou cenu mimořádně výkonným telefonem. Je vybaven 2 GB paměti RAM a 16GB interním úložištěm. Vkládat můžete microSD kartu až do kapacity 128 GB. Telefon se navíc vyznačuje velkou kapacitou baterie a možností rychlého nabíjení, která dobu potřebnou pro plné dobití baterie značně zkracuje.

 

ČTEČKA OTISKŮ ZVYŠUJE BEZPEČNOST

Samsung u modelu Galaxy A5 (2016) vylepšil zabezpečení, když přidal čtečku otisků prstů pro snadné a bezpečné odemykání telefonu. Vylepšená technologie rozpoznávání otisků prstů usnadňuje a zabezpečuje také provádění mobilních plateb a přístup do účtu Samsung.

 

04_a510f_blackFOTKY JAKO OD DRAŽŠÍCH BRATŘÍČKŮ

Přední i zadní objektiv telefonu disponují světelností f/1,9, která zaručuje velmi čisté snímky i v případě nepř.znivých světelných podmínek. Zadní fotoaparát je navíc vybaven funkcí optické stabilizace obrazu, která pomáhá vylepšit ostrost fotek i videí. Zadní kamera má rozlišení 13 Mpx, na přední straně telefonu je umístěn objektiv 5 Mpx.

Zpět