ROZTOČTE TO NA ROCK FOR PEOPLE

3.–5. 7. HRADEC KRÁLOVÉ
#Návody a inspirace
Ani letos nebude na Rock for People chybět kromě skvělých kapel ani T-Mobile, aby vám zpříjemnil tři dny plné muziky na hradeckém letišti.
Zpět

RFP Z VÝŠKY

Už se vám zajedlo prodírat se davy lidí, kdy pořádně nevidíte, kde se co děje? Nasedněte do klasického labutího kolotoče,¨zvedněte svůj koráb do výšky a podívejte se z ptačí perspektivy, která stage si zaslouží, abyste k ní vyrazili.

 

TREFA DO ČERNÉHO

Zatočila se vám hlava? A bude ještě víc. Vyzkoušejte si, jak je na tom vaše centrum rovnováhy, a doneste si dárek. Při téhle aktivitě se nejprve několikrát zatočíte kolem své osy a potom zkuste své štěstí, rovnováhu a schopnost dobře zamířit – hoďte míčkem na naši stěnu plnou výher. Který otvor trefíte? A co si odnesete? To už je na vás.

 

JINÁ DIMENZE

Chcete se na chvíli dostat pryč ze všeho toho mumraje kolem vás? V T-Mobile zóně si od hostesek můžete zapůjčit brýle pro virtuální realitu a v mžiku se přenesete do úplně jiného časoprostoru.

 

METELESKU BLESKU

Právě skončilo jedno vystoupení a vaše další oblíbená kapela hraje až na druhé straně areálu? Díky T-Mobile multikolu vám neunikne ani jeden akord. Nehoňte se, nasedněte i s kamarády k příjemné hostesce, která vás doprovodí za dalšími hudebními zážitky.

rfp-2015

ŠŤÁVU PROSÍM

Dochází vám šťáva? Nebudeme vám mluvit do toho, čím dobijete svoje baterky, ale ty ve vašich mobilech můžete občerstvit v T-Mobile zóně. Tam na vás čeká zásoba nabíječek, díky kterým se vám nestane, že vám chcípne mobil právě ve chvíli, kdy se chystáte udělat selfie s Massive Attack.

 

NESEĎTE NAPRÁZDNO

Než se vám dobije telefon, nemusíte se nudit a otráveně čekat. Půjčte si od nás tablet a zahrajte si hru Sea Hero Quest. Čas vám příjemně uteče a ještě navíc pomůžete vědcům s výzkumem Alzheimerovy choroby. Třeba vás to tak chytne, že si ji nainstalujete i na svůj dobitý přístroj.

 

Pro naše zákazníky jsme připravili 15% SLEVU na celofestivalovou vstupenku v hodnotě 1 650 Kč. Nabídka platí do 3. 7. 2016 a najdete ji nawww.nasimproradost.cz.

Zpět