Rock for people s T-Mobile

#Zaujalo nás
Zpět

I letos se T-Mobile vydá na festival Rock for People, aby vám zpříjemnil tři dny nadupaného hudebního programu na hradeckém letišti. Ve vymazlené T-Mobile zóně se bude létat, soutěžit, mlsat, dobíjet a odpočívat. Těšit se můžete na různé aktivity a soutěže, které vás budou zaručeně bavit a povznesou zážitky z festivalu do magentového nebe.

 

Chcete si na festivalu trošku zalétat a užít si trochu toho adrenalinu? V naší T-Mobile zóně nic není nemožné! Vyšplhejte po síti na dobrodružnou věž a užijte si let volným pádem. Pokud se raději držíte při zemi a nechcete létat v oblacích, můžete si zasoutěžit na jednom z pozemních stanovišť a třeba vám přistane v náručí jedna z mnoha cen, které jsme pro vás připravili.

 

RFP2017-filtry-4Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od festivalového shonu, není nic jednoduššího než si zaskočit do našeho VIP salonku, kde budeme mít pro naše zákazníky speciální relax zónu. Hýčkat vás budou naše masérky, kadeřnice a make-up stylistky. Budete jako znovuzrození pro další dobrodružství na festivalu. Že vás jenom houpeme? Ale kdepak!

 

 

 

Pohoupat se ale můžete v chill out zóně v houpacích sítích. Kdybyste se v ní náhodou zapomněli a nestíhali koncert vaší oblíbené kapely, která hraje za 5 minut na stagi na druhé straně areálu, půjčte si jednu z T-Mobile koloběžek a nepřijdete o jediný akord.

 

A až vám ze všech selfíček a živých přenosů pro kamarády dojde šťáva v mobilu, v T-Mobile zóně si můžete půjčit magentovou powerbanku, která dotankuje energii zase do plných.

 

Nemáte vstupenky? Do 3. července má T-Mobile pro svoje zákazníky 15% slevu na celofestivalovou vstupenku v hodnotě 2 000 Kč. Najdete ji na nasimproradost.cz.

 

 

Zpět