RIO NA LIPNĚ

#Zaujalo nás
Jen málokdo má to štěstí, že bude moci zažít atmosféru letošních letních olympijských her na vlastní kůži v Riu de Janeiru. Nemusíte ale zoufat. Můžete si je díky Českému olympijskému výboru ve spolupráci s Jihočeským krajem užít u českého „moře“ na Lipně v olympijském parku.
Zpět

Boje Čechů o medaile z Ria budete moci sledovat v přímých přenosech na velkoplošných obrazovkách. O své dojmy z předchozích olympiád se podělí úspěšní bývalí olympionici. S těmi současnými spojí fanoušky telemosty z Ria a část z nich přijede na Lipno osobně. Ti, kteří dávají přednost aktivnímu sportu, si na obou březích Lipenské přehrady budou moci vyzkoušet desítky olympijských i neolympijských, tradičních i nových sportů. Mezi jednotlivými sportovišti je možné přejíždět na kole nebo na inline bruslích po místní cyklostezce. Sportovní program zpestří koncerty, laser show a výstavy. Návštěvníci budou mít do olympijského parku vstup zdarma.

 

 

 

ZAVÍTEJTE DO T-MOBILE ARENY
Pro sportovní nadšence připravil T-Mobile pískové sportoviště, kde se ve spolupráci s jednotlivými svazy představí sporty jako plážový fotbal, beach volejbal, beach rugby, beach házená a beach korfbal. Vždy se navíc bude konat nějaký oficiální turnaj. Těšit se můžete například na český pohár v plážovém fotbale či na finále turnaje měst v beach volejbalu. Návštěvníci si mohou rezervovat sportoviště přes speciální aplikaci. Pro zákazníky T-Mobile je navíc každý den jedna hodina zdarma. Po celou dobu se v T-Mobile Areně budou konat soutěže o ceny pro dospělé i pro děti, autogramiády sportovců, přenosy z Ria a ostatních olympijských parků.

 

Mapa Lipno_new (3).pdf

 

VÍCE INFORMACÍ:
olympijskeparky.cz
lipno.info
jiznicechyolympijske.cz

Zpět