Push

#hry
#appky
Zpět

FIDGET CLICKER PRO TRPĚLIVÉ A PŘEMÝŠLIVÉ

 

Šílenství kolem ďáblova antistresového vynálezu jménem fidget spinner už naštěstí pominulo, ale to přece neznamená, že se lidé nepotřebují něčím odreagovat. Jde to stylově, chytře a zábavně.

 

Název hry dokonale popisuje její náplň – v každé úrovni je totiž cílem zmáčknout všechna tlačítka na trojrozměrném předmětu. Samozřejmě to všechno začíná nevinně a první úrovně by s trochou snahy prošel i slepý křeček. Jenže poměrně brzy začne přituhovat, a to tak, že sami začnete pochybovat o svém IQ, hru vztekle vypnete, ale o pár minut později už zase odhodlaně zíráte do telefonu. Nějakých pár čudlíků vás přece nezlomí!

 

Ano, pokud vám trpělivost není zcela cizí a vzdávat se nemáte v povaze, pak PUSHem vážně prosvištíte poměrně rychle. Čeká tu na vás jen něco přes 60 krátkých hádanek, ke kterým se už zřejmě nikdy nevrátíte, a z toho asi třetina hráče jen potichu učí jednotlivé zákonitosti hry. A kdybyste se k některému levelu přece jenom vrátit chtěli, budete to mít složité – hlavní menu, byť příjemně minimalistické, žádný pohodlný přepínač úrovní nenabízí. Stejně tak můžete zapomenout na jakékoliv textové vysvětlivky a možnosti nastavení.

 

PUSH je na každý pád pozoruhodná záležitost s originálním konceptem, který hře se zhruba dvouhodinovou hrací dobou vydrží tak akorát. Vypadá náramně, mačkání virtuálních tlačítek je nevysvětlitelně uspokojivé, a když překousnete odfláknuté menu a místy nemilosrdnou obtížnost, dostanete za tři pětky parádní sérii hlavolamů. Podobně neotřelých her s tak hezkou cenou věru nenajdete mnoho.

 

Jestliže vás PUSH něčím zaujal, ať už grafikou, nebo hratelností, mrkněte na stránky rainbowtrain.eu. Tenhle Maciej z Polska fakt umí dělat stylové hry!

 

push_icon

 

PUSH

iOS, Android (0,99 €)

 


Text: Lukáš Kunce

 

Zpět