Přivítejte doma „aj pí tý ví“

#Zaujalo nás
Zpět

Zaslechli jste už někdy zkratku IPTV? Tou se označuje digitální televizní vysílání šířené přes internet. V současnosti se jedná o nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející způsob přenosu televizního vysílání. Někdy se o něm mluví také jako o televizi příští generace. Proč?

 

Digitální IPTV konečně dokázala zkombinovat špičkovou kvalitu obrazu, širokou nabídku programů a pokročilé interaktivní funkce, bez kterých si časem nebudeme umět vysílání představit.

 

ŽIVĚ I V KÓMATU

V IPTV můžete samozřejmě sledovat živé vysílání jako v klasické televizi, ale to už dnes nikoho neohromí. Je tu však funkce Zpětného zhlédnutí, díky níž máte možnost pustit si jakýkoli pořad vysílaný v uplynulých dnech.
A to bez nutnosti nahrávání, protože pořady se ukládají automaticky. Stejně tak si můžete právě běžící pořad kdykoli zastavit a přetočit zpět nebo pustit od začátku. Konečně se tak na televizi můžete dívat tehdy, kdy skutečně chcete, a nemusíte se nechat omezovat televizním programem.

 

JEDNA TELKA, VÍC OBRAZOVEK

Další výhodou je skutečnost, že se k ní můžete připojit téměř z jakéhokoli zařízení. Tytéž funkce, nabídku kanálů a nahrané pořady máte dostupné nejen v televizi, ale také ve svém chytrém mobilu nebo tabletu. A co víc? Na různých zařízeních můžete v jeden moment sledovat různé kanály. Děti pohádky, rodiče třeba krváky. Anebo si přes mobilní telefon můžete nahrát pořad, na který se později podíváte v televizi, a naopak.

 

MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKU

Co musíte udělat k tomu, aby telka fungovala i vám? V podstatě stačí mít pouze kvalitní připojení k internetu a set-top box, který jednoduše připojíte k televizi a internetu. Jak vidno, přejít z klasické televize na IPTV je hračka.

První krok k jejímu pořízení směřujte na internetovou stránku www.t-mobile.cz/tv, kde se dozvíte vše podstatné. Stačí už jen popřát hezkou podívanou.

Zpět