OLYMPIÁDA V PŘÍMÉM PŘENOSU

#Zaujalo nás
#appky
Zpět

Pokud jste to ještě neudělali, je nejvyšší čas stáhnout si oficiální aplikaci LOH 2016. Ta přináší kompletní informační servis z letní olympiády v Riu. Samozřejmostí kromě článků, rozhovorů a videí je přehled všech sportů a českých sportovců, které na hrách uvidíte. Aplikace přináší také vlastní i přebírané zpravodajství přímo z místa dění (online textové přenosy), informace o členech národního týmu a další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa. Pokud vás nezajímají úplně všechny sporty, své oblíbené snadno vyfiltrujete.

Každý měsíc v ní můžete soutěžit o večeři s vybraným českým olympionikem. Tato soutěž je otevřena úplně všem, stačí se v aplikaci přihlásit. Zákazníci T-Mobile mohou v aplikaci navíc pokládat otázky přímo sportovcům, kteří jim osobně zavolají odpovědi na ty nejzajímavější.

 

 

LOH 2016

Android, iOS (zdarma)

 

 

 

SOUTĚŽ O 340 TELEFONŮ SAMSUNG GALAXY J3 (2016)

U příležitosti OH v Riu se T-Mobile spojil se Samsungem a pro zákazníky T-Mobile připravil v aplikaci LOH 2016 soutěž o 340 telefonů. V aplikaci se soutěžícím každý olympijský den v náhodném čase zobrazí 3 soutěžní otázky s tématem OH. Vyhrává soutěžící, který po zveřejnění sady soutěžních otázek odpoví správně a současně nejrychleji na všechny tři soutěžní otázky pro daný den. Během 17 dní olympiády vyhraje každý den 20 zákazníků T-Mobile. Celkem se tak soutěží o 340 telefonů Samsung Galaxy J3 (2016) ve zlaté barvě. A navíc – za každou zlatou medaili pro českou reprezentaci přihodíme Samsung Galaxy S7 edge!
tmo.cz/loh-soutez

 

Zpět