NEW STAR SOCCER

#appky
Zpět

New Star Soccer je přesně ten typ hry, o kterou byste neopřeli kolo, dokud by vám někdo z kamarádů neřekl, že byste si ji fakt měli zahrát. Nevypadá totiž o nic lépe než tituly z éry hloupých barevných telefonů, jenže v návykovosti zdatně konkuruje i kultovním Angry Birds. Za vznik závislosti nezodpovídáme.

new-star-soccer-androidiOS, ANDRIOD (zdarma)

 

 

 

Screenshot_20160405-094425V NSS si vyzkoušíte, jaký je život profesionálního fotbalisty se vším, co k němu patří. To pochopitelně není jenom fotbal, jak se vám snaží namluvit třeba FIFA od EA Sports. Se svými spoluhráči můžete vyrazit do baru nebo na nákupy a svým chováním ovlivnit vztah s fanoušky nebo koučem.

Screenshot_20160405-094400

 

Stejně jako v reálném životě vám i ve hře pomůže zbrusu nový telefon sbalit holku. Zdravý vztah znamená spokojenost a spokojenost logicky přináší lepší výkony na hřišti. Zároveň ale nesmíte přestat makat na svých fotbalových dovednostech, musíte dbát na svou fyzickou kondici a dělat všechno pro to, abyste si hned v další sezoně kopli za některý z prestižnějších týmů. S postupem do vyšších soutěží pak samozřejmě souvisí i narůstající obtížnost. Samotné zápasy probíhají ve velmi jednoduché 2D grafice, ale díky tomu si hru užijí i majitelé starších telefonů. Ovládání je velmi dobře uzpůsobeno dotykovým obrazovkám – veškerá interakce s míčem je intuitivní a nevyžaduje příliš velké soustředění. Pohodlně si tedy zahrajete i na neklidných českých silnicích.

 

Screenshot_20160405-094443Hra je k dispozici zdarma, počítejte tedy s vyskakujícími reklamami a vysokým počtem nepovinných mikrotransakcí. Naštěstí vás NSS do žádného utrácení nenutí a reklamy lze za férový poplatek 20 Kč natrvalo vypnout.

 

VERDIKT: I na mobilech najdete spoustu vizuálně atraktivnějších fotbalových her, ale žádná vám nedokáže užrat tolik času. Stahujte na vlastní nebezpečí.

Zpět