NÁLEŽITĚ VYBAVENI

Vyrazte na svah a do posilovny náležitě vybaveni
#MÓDA
Přinášíme vám pět tipů na poslední módní výstřelky, které vám při zimních radovánkách ochrání mobil, pomohou vylepšit karmu a nabrat fyzičku.
Zpět

Tři v jednombunda web

Lyžařskou bundou od firmy Dayton získáte hned tři v jedné. Všechny tři vrstvy pohromadě vás dokonale ochrání proti všem rozmarům počasí. Vnější část je lehká větrovka s vodním sloupcem 20 litrů, vnitřní vás parádně zahřeje a odvede pot. Nemusí vás tak trápit, co si vzít na sebe, když pojede lyžovat do Alp, kde bývá naprosto odlišné počaší ve výšce nad tři tisíce metrů nad mořem a v údolí. Samozřejmostí je promyšlený systém kapes, do kterých bezpečně ukryjete mobil, ale zároveň ho z nich rychle vylovíte, když si budete chtít udělat friendfie na sjezdovce nebo lanovce. Na téhle bundě nemůžete prodělat.

 

Kalhoty z PET lahvíkalhoty web

Firma Picture je proslulá zodpovědným přístupem k životnímu prostředí, a proto nikoho nemůže překvapit, že vyrábí snowboardové kalhoty z recyklovaných PET lahví. Výrobci ale mysleli i na pohodlí zákazníků, takže kalhoty vynikají pohodlností, vzdušnoští, skvěle drží teplo a nechybí ani obří vodní sloupec.

 

 

Jako mistryně světa

V polovině ledna se v Česku poprvé poběží zimní verze překážkového závodu Spartan Race. Sportovní podnik láká čím dál tím víc žen, Češka Zuzana Kocumová je dokonce aktuální mistryní světa. Pokud vás výkon bývalé lyžařky inspiroval a chcete se také Spartan Race zúčastnit, tohle funkční triko by nemělo chybět ve vaší závodní výbavě.jako mistryne

Lyže z Havaje

Když se s tímhle obalem na lyže objevíte na parkovišti u lanovky, kolemjdoucí nebudou vědět, co z něj vytáhnete. Havajský vzor, neotřelý design a naprosto originální styl vám může zkazit jen vaše lyžařské (ne)umění. Na svědomí ho mají designéři známé firmy Dakine a zatím jsme našli jediné minus. Obal s havajskými motivy se vyrábí zatím jen na lyže.Lyze z Havaje web

Péřovka na mobil

Na hory vyrážíme všichni náležitě obaleni několika funkčními vrstvami, ale co říká zimě váš mobilní telefon? Rozhodně mu nesvědčí ani mráz, ani vlhkost. Dopřejte mu pohodlí a teplíčko v prošívané stylové lyžařské bundě. Můžete ji dát jen tak do kapsy, nosit na krku nebo pomocí přezky na rukávech připnout kolem ruky. Tahle mini péřovka schová telefony až do velikosti 14 x 10 centimetrů.

perovka na mobil 2 perovka na mobil 1

Zpět