MOBILY, TO JE NAŠE

A SE VŠÍM KOLEM NICH VÁM RÁDI POMŮŽEME
#Zaujalo nás
Zpět

Je nám jasné, že výměna telefonu za nový s sebou přináší celou řadu ne zrovna příjemných důsledků. Není to sice taková hrůza jako dentální hygiena, ale i tak. Když už si telefon vyberete a zakoupíte, chcete mít jistotu, že bude správně fungovat. Jako by nestačilo, že se musíte naučit ten nový tefefon ovládat. Řešit k tomu ještě nějaké mouchy by mohlo skončit hospitalizací! A to rozhodně nemůžeme dopustit, že? Proto jsme se rozhodli, že vám s tím trochu pomůžeme.

 

POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM
Stavte se za námi v jedné ze 156 prodejen po celé republice. Naši přední mobilologové vám pomůžou vybrat takový přístroj, který vám nejlépe padne do oka i do ruky. Nechají vás, abyste si ho vyzkoušeli, a byli si tak při koupi stoprocentně jistí.

 

TELEFON VÁM ROZCHODÍME
Když jste v naší péči, je samozřejmé, že svůj telefon dostanete správně nastavený pro všechny základní funkce, jako jsou MMS, SMS nebo mobilní internet.

 

ZMĚNU NEPOZNÁTE
Na paniku a stres ze ztráty důležitých dat máme účinný lék. Pokud budete potřebovat, pomůžeme vám s přenesením kontaktů, takže o ně s výměnou telefonu nepřijdete.

 

KONTROLA SUPERRYCHLÉHO LTE INTERNETU
Přestože prodáváme už jen telefony, které zvládají nejrychlejší internet, pro jistotu vám zkontrolujeme i vaši SIMkartu, aby vás na cestě k pořádnému připojení nic neomezovalo.

 

U NÁS VÁM POMŮŽEME
Kdykoliv se v budoucnu objeví i sebemenší bolístka a vy budete potřebovat poslat svůj mobil na opravu, neváhejte se obrátit na nás. Rádi vám po dobu opravy půjčíme náhradní telefon, abyste nevypadli z rytmu.

Zpět