MOBILNÍ ZKUŠEBNA

#appky
Zpět

Žádný učený z nebe nespadl, proto přinášíme výběr aplikací, které vám pomohou zlepšit či zúročit své muzikantské schopnosti.

 

LADIČKA – CLEARTUNE

mzm.hedhxbzdNeexistuje horší zážitek než kapela, které to neladí. Proto neváhejte investovat do aplikace, která vám přes zabudovaný mikrofon pomůže naladit struny. Zadejte stupnici a pak jen utahujte a povolujte kolíčky na hlavě nástroje.

iOS (3,99 €)

ANDROID (75 Kč)

METRONOM – PRO METRONOME

1024x1024sr

Nejen ve zkušebně při zkoušení nového repertoáru, ale často i na pódiu se vám hodí metronom. Do sluchátek vám udá pravidelné tempo, aby ploužák zůstal po celou dobu ploužákem a kvapík kvapíkem.

iOS (zdarma)

ANDROID (zdarma)

 

LOOPER – LOOPY HD

Icon

I naprostý samotář se může cítit jako frontman kapely s looperem v telefonu. Aplikace umožňuje v reálném čase vrstvit různé hudební stopy přes sebe, takže po pár desítkách vteřin může jediný zpěvák nahradit celý sbor.

iOS (3,99 €)

 

 

EFEKTOVÝ PROCESOR – ANDRIG

unnamed

Donedávna kytaristé používali hromady efektových krabiček, které občas zaplnily půl pódia. Nyní vám stačí smartphone, který obstará totéž. AndRig vám nabídne simulaci několika lampových zesilovačů a efektových pedálů, abyste nenudili publikum stále stejným zvukem.

ANDROID (zdarma)

 

NAHRÁVACÍ STUDIO – GARAGEBAND

garageband-osx.jpg

Až budete mít nazkoušeno, začněte nahrávat. Připojte mobil k zesilovači a spusťte záznam. GarageBand vám následně umožní v nahrávkách stříhat, upravovat zvukové parametry, přidávat elektronické smyčky atd. Všechno natolik intuitivně, že se v programu vyzná i naprostý laik.

iOS (4,99 €)

 

 

 

 

Zpět