MOBILNÍ TELEFON ZA VOLANT NEPATŘÍ

#appky
Zpět

Ovšem volant za mobil v každém případě ano. Vybrali jsme pro vás pět nejrychlejších závodních her pro vaše mobily a tablety.

 

REAL RACING 3

Závodní simulátor pro mobilní zařízení? To zní podezřele. Ovšem pokud si i na cestách chcete kvalitně zazávodit v realisticky reagujících vozech a na skutečných okruzích, Real Racing 3 vám dopřeje vše, co od mobilní hry můžete požadovat. Řádění za opravdovým volantem to sice není, ale když vás v tramvaji přepadne chuť vyhrát v Silverstone, neznáme lepší příležitost.

real-racing_icon

iOS, ANDROID (zdarma)

 

 

 

asphaltASPHALT 8: AIRBORNE

Rychlost, to je, oč tu běží. Nebo spíš letí. Osmý díl nejoblíbenější závodní série pro mobily totiž přišel s odvážnou novinkou v podobě vzdušné akrobacie. Nevíme jak vám, ale nám se představa létání nad Benátkami v Lamborghini Veneno nebo jiném ze stovky luxusních supersportů líbí hodně.

asphalt8_iconiOS, ANDROID, MICROSOFT (zdarma)

 

 

colinmcraeCOLIN MCRAE RALLY

Když hru pojmenujete podle jednoho z nejlepších závodníků všech dob, musíte si dát sakra velký pozor, abyste mu neuřízli ostudu. V případě automobilové legendy Colina McRae to naštěstí klaplo. Hra vychází z oblíbeného PC titulu, který sklízí vavříny už od minulého tisíciletí. Tak hurá do kokpitu Subaru Impreza a vzhůru na šotolinové tratě.

colinmcrae_iconiOS (2,99 €)

ANDROID (70 Kč)

 

 

angrybirds

ANGRY BIRDS GO!

Expanze impéria rozzlobených ptáků nekončí. Tentokrát se se zelenými čuníky potkávají na závodních okruzích, kde si opět nic nedarují. Zábavnost Angry Birds Go! totiž nespočívá jen v závodění, ale také v drobných zákeřnostech. Svým soupeřům můžete pocuchat nervy speciálními dovednostmi, které mohou vývoj závodu zvrátit ve váš prospěch klidně pár metrů před cílem.

angrybirdsgo_iconiOS, ANDROID, MICROSOFT (zdarma)

 

 

 

gtaGRAND THEFT AUTO: VICE CITY

Dobře, Grand Theft Auto sice není typická závodní hra, ale rychlé vozy k ní neodmyslitelně patří. Vice City sice není jediným dílem série, který si na mobilech a tabletech můžete zahrát, svou osmdesátkovou atmosférou nás ale dodnes okouzluje ze všech nejvíc. Stačí, aby se z autorádia ozvaly první tóny Run to You od Bryana Adamse, a jste v pasti.

gta_iconiOS (4,99 €)

ANDROID (146 Kč)

Zpět