MOBIL NA HORÁCH

#Téma
Sezona je v plném proudu. Pokud zatím nevíte, kam se vydat na lyže, podívejte se na naše tipy. A nezapomeňte doma mobil!
Zpět

ČESKÉ HORY

Ani česká střediska nespí. Pomocí aplikace určené pro návštěvníky Špindlerova Mlýna můžete sledovat aktuální stavy lanovek, webkamery, mapy sjezdovek, navigaci po areálu, jízdní řády skibusů, informace o počasí a mnohé další, a to přímo na svahu. Nejinak je tomu i v největším českém středisku Pec pod Sněžkou – Jánské Lázně. Zajímá vás provoz sjezdovek, lanovek, vleků či aktuální
stav sněhu? Potřebujete znát menu a otvírací doby v restauracích? Nebo hledáte ubytování a zábavu na večer? Podívejte se do aplikace Pec pod Sněžkou.

RAKOUSKÉ ALPY

Jedno z nejoblíbenějších středisek Rakouska Saalbach-Hintergemm spojilo své síly se sousedním Fieberbrunnem a společně vytvořilo obrovský lyžařský areál. Předpověď počasí, aktuální info o sněhu a středisku, volné ubytování, nabídka výletů a offline mapa sjezdovek je samozřejmostí v aplikaci, Saalbach Hinterglemm. Mimo to vám appka ukáže všechny Wi-Fi hotspoty v celé lokalitě.

App Store, Google play (zdarma)

FRANCOUZSKÉ ALPYmobil na horach 3

Boj středisek o návštěvníky nepolevuje. Kdo neinvestuje, ztrácí dech i návštěvníky. Největší výdaje putují do nových lanovek a infrastruktury, ale střediska nezapomínají ani na moderní služby v podobě mobilních aplikací, které letos v zimě pomohou lyžařům i s nejmenšími detaily. Ve francouzských Alpách putovaly největší prostředky do oblasti Paradiski, spojující střediska Les Arcs, Peisey-Vallandry a La Plagne, kde si postavili novou desetimístnou gondolu. Na stránce Paradiski.com si nyní stáhnete aplikaci Paradiski YUGE, která zaznamená vaše jízdy, ukáže vám vaši pozici a bude vás provázet celou lokalitou.

App Store, Google play (zdarma)

ŠVÝCARSKÉ ALPY

Oblast Adelboden-Lenk letos v létě uvolnila přes 10 milionů švýcarských franků do zlepšení umělého zasněžování a do vysokorychlostní čtyřsedačkové lanovky Höchstbahn, která nahradila dva pomalé vleky. Než se vydáte do třetího největšího resortu Švýcarska, nezapomeňte si vyhledat aplikaci Lenk Bergbahnen, díky níž budete mít neustále přehled, Saalbach-Hinterglemm kolik jste toho nalyžovali.

App Store, Google play (zdarma)

Zpět