MOBIL MÍSTO MOZKU

Každý den řešíme tisíce věcí, a tak se stává, že nám z paměti něco vyklouzne. Foťák v mobilu vám nyní ušetří spoustu nepříjemných starostí. Naše tipy vám ulehčí život.
Zpět

Přesně takhle

Konečně vás ostříhali přesně podle vašich představ. Děsíte se, jak příště vysvětlíte, co chcete? Nechte si účes rovnou vyfotit a „trochu jako takhle, ale tady lehce jinak“ pro vás budou minulostí.

Mléko už není

Před odchodem na nákup si vyfoťte obsah své lednice. Už nikdy nebudete přemýšlet, jestli jste to mléko nekoupili už včera.mléko už není

Hledá se Janička

Asi není třeba popisovat, jak rychle v davu dokáže zmizet nestřežené dítě. Člověk se ani nenaděje a malý průzkumník je pryč. „Neviděli jste malou holčičku? Asi pětiletou?“ S touto větou možná uspějete, ale o moc větší šanci budete mít s aktuálním portrétem. Vyrážíte s děckem někam mezi lidi? Vyfoťte si jeho aktuální podobu nejlépe už před domem.

hleda se Janicka

Kde mám káru?

Při vystupování z auta je to úplně poslední věc, která vám přijde na mysl. Jenže když pak chcete auto najít, nevíte ani náhodou, kde jste ho před hodinou nechali. Přitom je to tak snadné. Pokud nemáte v mobilu zvláštní aplikaci či jste mimo signál GPS, číslo parkoviště v podzemních garážích nebo řadu na velkém náměstí si vyfotíte během vteřiny a návrat domů máte bez starostí.

Hotel nějak od H…

Ve dvě ráno v Budapešti je těžké vzpomenout si na jméno hotelu, kde máte spát. Co si ho před odchodem do baru vyfotit? Ukážete fotku taxikářovi a už k tomu nemusíte nic dodávat plynnou maďarštinou.

hotel nějak od H

Zpět