LYŽOVAČKA U KRBU

Důvodů, proč nevyrazit na hory, je hned několik.
#hry
Jeden z nich ale trápí nás všechny – zima. Není nakonec lepší se rozplácnout v křesle a nechat si hřát ruce telefonem?
Zpět

PLAYMAN WINTER GAMES

lyžovačka u krbu - playmanSummer Games od Playmana ťukali na svých Sony Ericssonech v minulém desetiletí všichni. Málokdo ale ví, že pro dnešní chytré telefony vyšla zimní mutace, která v člověku umí hlavně při soutěžení s kamarády vyvolat extrémní soutěživost!

Google play (zdarma) App Store (1,99 †)

SUPER SKI JUMP

Lyzovacka u krbu - ski jumpDoba, kdy jsme u televizních obrazovek s úžasem sledovali, jak Jakub Janda skáče ze skokanských můstků rovnou pro cenné kovy, už je sice pryč, ale skoky na lyžích pořád mají své kouzlo. Ani na mobilech to ale není žádná legrace.
Google play (zdarma)

SNOWBOARD PARTY

Lyzovacka u krbu - snowboardI snowboarďáci mají na mobilech co hrát. Snowboard Party se chlubí skvělou 3D grafikou, díky které vypadají všechny prováděné triky prostě parádně. Atmosféru pak dokresluje soundtrack od kapel Closer, No Blitz nebo Pear z vydavatelství Pulse Recordings.
Google play, App Store (~60 Kč)

NHL 2K

Lyzovacka u krbu - nhlPlnohodnotná NHL na mobilu? Ano! Zahrajte si za hvězdné týmy ze zámoří a vybudujte kariéru. Specialitou mobilní verze je svižný režim 3 na 3, kde padá jeden gól za druhým. Také můžete vyzvat kamarády i nekamarády v online nájezdech.
Google play (90,50 Kč), App Store (~75 Kč) 

 

PŘEKVAPENÍ ROKU: FALLOUT SHELTER

Lyzovacka u krbu - Fallout ShelterO jedno z největších herních překvapení uplynulého roku se postarala společnost Bethesda, která přenesla nezaměnitelnou atmosféru postapokalyptických USA na mobily a tablety. Ve Fallout Shelter se staráte o vlastní protiatomový bunkr, přidělujete přeživším úkoly a sledujete, jak se váš podzemní úkryt rozrůstá. Ideální hra na zkrácení cesty autobusem i metrem, nevyžaduje totiž stálé připojení k internetu.
Google play, App Store (zdarma)

 

Zpět