#LOVEMAGENTA #HEZCIINTERNET

#To chceš
Zpět

Nic vám to neříká? Nic se neděje. Připravili jsme pro vás novou rubriku, která bude přinášet novinky ze světa sociálních sítí.

 

Tmobile_stories_Charger_2Časem tak pro vás náš dnešní nadpis přestane být změtí nic neříkajících znaků a stane se řečí vašeho kmene. Kromě nových funkcí různých sociálních sítí se můžete těšit i na zajímavosti, které by vám neměly uniknout, a lidi, které se vyplatí sledovat. Anebo vám hashtagy z úvodu této stránky přeci jen něco říkají? Možná, že už jste je viděli. T-Mobile je používá na svém Instagramu.

 

A co dalšího na jeho sítích najdete? Na Facebooku se objevují všechny novinky a vtípky, Instagram je plný nádherných a inspirativních fotek a na Twitter zaskočte, pokud máte naspěch a stačí vám kraťoučké aktuality.

 

 

 

 

hanaval2Ať je to Facebook, YouTube, nebo Instagram, v nových médiích se rodí nové hvězdy. Na nejzajímavější z nich se podíváme i na těchto stránkách. Alespoň nějakého youtubera dnes zná asi každý. Takové hvězdy nové generace, které sledují tisíce fanoušků, ale vznikají i na síti Instagram. Tuto aplikaci na sdílení zážitků pomocí fotek používá čím dál více lidí – od celebrit přes cestovatele po sportovce či kuchaře. Na snímcích může zachytit svůj život úplně každý. Pokud už na Instagramu máte účet, najděte si jednu z nich – Hanku Valentovou (přezdívka @hana_val). A jestli ještě registrovaní nejste, třeba vás naláká dnešní malá ochutnávka.

 

 

 

Při prohlížení jejího profilu si můžete naplno vychutnat nejen cestování, ale i gastronomické a další zážitky nesoucí jasný punc Hančiny ruky. „Pro úspěch na Instagramu je hlavní mít určený směr fotek, kdy z jednotlivých postů vzniká harmonický celek,“ říká Hanka. A dodává: „Vedle zmíněného důrazu na konzistentní profil je zásadní i komunikace s fanoušky. Bavit se s nimi, radit jim, umět pochválit.“

 

 

Tmobile_social_media_box_Charger_2


Text: Ondřej Sliš, foto: archiv

 

Zpět