K TANCI I POSLECHU

#hry
Nemusíte být taneční pánbůh ani Rafael Kubelík, abyste se u hudebních her dobře pobavili. Prosíme, zadejte se!
Zpět

JUST DANCE NOW

Nejoblíbenější taneční hra dotančila s velkými ovacemi i na mobily. Abyste si mohli trsnout v obýváku, stačí mobilní aplikaci spárovat s velkou obrazovkou. Pak si už jen vyberte song a začněte tančit podle předváděných pohybů. V ruce přitom držte svůj mobil, který funguje jako pohybové čidlo.

 

justdance_icon

iOS (zdarma)

ANDROID (zdarma)

 

 

BIT.TRIP BEAT

bittripMyslíte si, že vám postřeh ani rytmus nedělají problém? Pak svoje schopnosti otestujte ve hře BIT.TRIP BEAT. Vychází ze základů legendární hry Pong, ve které je potřeba odrážet přilétající pixely. V této verzi se však úspěšné zásahy proměňují v tóny, které během hry vytvářejí hudební skladbu.

 

bittrip_icon

iOS (0,99 €)

ANDROID (20 Kč)

 

 

CYTUS

cytusJedna z nejoblíbenějších rytmických her současnosti obsahuje databázi 200 písniček, které si můžete sami zahrát. Musíte co nejpřesněji následovat instrukce, zapsané do not, respektive do náhle se objevujících pulzujících skvrn.

 

cytus_icon

iOS  (1,99 €)

ANDROID  (zdarma)

 

 

 

SONGPOP

songpopSongPop prověří vaše znalosti napříč všemi možnými žánry i obdobími. Prostřednictvím aplikace lze také sledovat, jestli se k vám do města nechystají vaši oblíbenci, případně snadno najdete další hráče s podobným hudebním vkusem.

 

songpop_icon

iOS (zdarma)

ANDROID  (zdarma)

 

 

MUSIC HERO

musicheroPoslouchejte svou oblíbenou hudbu aktivně a přiučte se novým kytarovým prstokladům. Jak název napovídá, Music Hero se veze na vlně úspěchu slavnějšího Guitar Hero. Ovšem s tím rozdílem, že vám dovolí zabrnkat si i do rytmu písniček, které máte uložené v paměti telefonu.

 

musichero_icon

ANDROID (zdarma)

Zpět