Jak to mají nejbohatší lidé světa

s Instagramem?
Někdo se proslavil na sociálních sítích, někdo je úspěšný v životě. Přes to i ty nejbohatší podnikatele, sportovce, herce a zpěváky světa spláchla instagramová tsunami.
Zpět

Jak jsou na tom lidé, kteří ve své branži vydělávají nejvíce ze všech, každou chvíli jim na účtech přistanou horentní sumy, jsou slavní, žijí nepochybně v krásných domech a chodí jim pozvánky na luxusní večírky? Co o jejich životech prozradí sociální sítě?

Podnikatelé

@jeffbezos

Jeff BezosJak jinak začít tento seznam než v současnosti nejbohatším mužem světa, podnikatelem a ředitelem obchodního portálu Amazon.com Jeffem Bezosem? Ano, i ten úplně nejbohatší člověk na světě si frčí na Instagramu, vydělávání peněz mu však zřejmě jde mnohem lépe než správa vlastních sociálních sítí. Na Insta jej sleduje “jen” něco přes 600 tisíc lidí. Je to asi i tím, že Jeff se svým soukromím příliš nechlubí. Něco málo však o sobě sem tam prozradí. Třeba to, že má hodně rád vlastní mámu, jeho táta pochází z Kuby, miluje herce Dwayna Johnsona přezdívaného The Rock a v dětství byl pěknej nerd. Ale, ruku na srdce, překvapilo to vůbec někoho?

 

@thisisbillgates

Bill gates

 

I když dnes žebříčku boháčů kraluje Bezos, ne vždy tomu tak bylo. Každý určitě vzpomene na dobu, kdy tuto příčku zcela neochvějně držel dnes druhý Bill Gates, otec zakladatel Microsoftu. Bill si svou přítomnost na Instagramu nicméně užívá o trochu víc a je na něm i daleko populárnější, což je na člověka, který dal světu Internet Explorer opravdu div. Bill se čas od času snaží být i mírně vtipný, jako třeba když sdílí fotky z halloweenské party, na které se sešel i s dalším miliardářem Warrenem Buffetem. Jen škoda, že se Bill takhle neodváže častěji.

 

@zuck

Mark Zuckerberg

 

Ne všichni boháči mají účty na sociálních sítích, často si své soukromí drží raději pod pokličkou, teď si ale představte, že by to tak měl i zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg! Co bychom si o tom asi tak měli myslet? Mark samozřejmě profily má, ten na Instagramu (který v současnosti Facebook vlastní) spíš ale jen tak pro formu. Jeden příspěvek za měsíc je podle mladého miliardáře zjevně až až a spíše se soustředí na svůj méééga úspěšný facebookový profil. Každopádně nám ukázal alespoň svůj halloweenský kostým, výlet s dcerou na kajaku i pečení cukroví s manželkou.

 

Sportovci

@floydmayweather

Floyd Mayweather

 

Nejlépe placeným sportovcem světa byl minimálně ještě donedávna americký boxer Floyd Mayweather junior. Ten sice loni ukončil kariéru, jeho tehdejší ostře sledovaný fight s Connorem McGregorem mu však zajistil, aby po zbytek života rozhodně nemuset živořit. Floyd má Instagram moc rád, postuje na něj i několikrát denně, takže jako jeho fanoušci budete mít hotové žně. A co na něm prozradil? Že si koupil betonový palác se 17 koupelnami, že rád nakupuje boty a jeho oblíbenou značkou je Gucci. Asi tak k životu nejlépe vydělávajícího boxera historie.

 

@leomessi

Lionel Messi

 

Lionel Messi, útočník klubu FC Barcelona a miláček fotbalových fanoušků, je druhým nejlépe placeným sportovcem světa. Na Instagramu ale oproti Mayweatherovi působí spíš jako zakřiknutý kluk z předměstí. Na svém profilu střídá fotky ze své “práce” a rodinného života. A vlastně těžko říct, který člen jeho rodiny vypadá roztomileji. Je to sympatická manželka Antonella, některý z jeho tří synů nebo francouzský mastif Hulk?

 

 

@serenawilliams

serena williams

 

V žebříčcích nejbohatších a nejlépe placených lidí světa jsou ženy bohužel stále velmi řídce zastoupeny. Jedním ze světlých případů je ale tenistka Serena Williams, která o své tituly a honoráře bojuje jako lev. Na Instagramu se navíc nebojí ani poodkrýt něco ze svého osobního života, k čemuž jsou ženy obvykle o něco svolnější. Stěžuje si na něm třeba na to, že od té doby, co se stala matkou, je z jejich obýváku herna, chlubí se kamarádkou vévodkyní Meghan a prodává vlastní džíny.

 

 

 

Celebrity

@kyliejenner

kylie jenner

Kylie Jenner vyvolává v lidech různé emoce od nadšení po znechucení, nicméně je jasné, že teprve 21letá Kylie, která se spolu se svými staršími sestrami proslavila zejména účinkováním v reality show Keeping up with Kardashians, má v životě celkem slušně našlápnuto. Když přihlédneme k tomu, že je zakladatelkou kosmetické firmy Kylie Cosmetics, díky které si už za poslední tři roky přišla na stovky milionů dolarů a objevila se na titulce Forbesu, pak nám nemůžete mít za zlé, že figuruje v našem žebříčku spolu s Jeffem a Floydem. A co o sobě Kylie prozradí na Instagramu? Třeba že své mámě koupila k narozeninám Ferrari 488, ujíždí si na různých halloweenských kostýmech a má ten nejlepší vztah se svou ségrou Kendall.

 

@therock

the rock

Když jste oblíbeným hercem nejbohatšího člověka na světě, pak už musíte být opravdu někdo. A to Dwayne Johnson alias The Rock rozhodně je, proč jinak by jeho život na Instagramu sledovalo 120 milionů lidí? Nedávno si bývalý wrestler střihl například roli v úspěšném pokračování filmu Jumanji nebo v dramatu Mrakodrap a točí neúnavně dál. A co na sebe tato celebrita práskla na Instagramu? Že si snaží užívat si chvíle, kdy za ním jeho dcera běhá do postele a brzy ráno jej budí, protože tomu tak nebude navždy, že má jídelníček, který ale rád podvádí s obrovskými porcemi sushi a jeho nejlepší kamarád je komik Kevin Hart, se kterým se navzájem rádi špičkují.

 

@teddysphotos

Zpěvák Ed Sheeran je ve svých 27 letech tak obrovsky úspěšný a bohatý, až by si člověk mohl myslet, že jeho profil na Instagramu bude podobně barvitý a zajímavý jako jeho dosavadní život. Bohužel, opak je pravdou. Zdá se, že Ed vždy vypotřebuje zásobu slov při psaní svých písní a na sociální sítě už se příliš nedostává. Z Instagramu se tak o Edu Sheeranovi mnoho zajímavého nedozvíte, pokud se ale chcete opravdu pobavit, zajděte na profil Edova bodyguarda @securitykev. Kev si totiž svou práci vyloženě užívá. Jak? To uvidíte sami!Ed Sheeran

 

Připravila Aneta Ščotková

Zpět