Hvězdy Instagramu

#v síti
Které profily na Instagramu podléhají největšímu dohledu fanoušků a obdivovatelů? Kdo si dokáže nejlépe omotat kolem prstu davy a která značka v tomto ringu nejvíce válí? Sestavili jsme pro vás žebříčky nejsledovanějších profilů.
Zpět

 

Hvězdy na vrcholu 

 1. Selena Gomez (135 mil.)

Instagram je jako Velká Británie, také má svou královnu. Americká zpěvačka Selena Gomez si svou TOP pozici drží už od března 2016, kdy na ní vystřídala kolegyni Taylor Swift. Fotky přitom přidává spíše sporadicky a svůj soukromý život si hlídá. K sociálním sítím se vyjádřila kriticky také v interview pro časopis Harper´s Bazaar. Řekla o nich: “Podávají mladým lidem, mě nevyjímaje, falešný obraz toho, co je v životě opravdu důležité.”

selena

 1. Cristiano Ronaldo (123 mil.)

Instagram má také svého korunního prince a není jím nikdo jiný než portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo. Jeho posty se většinou týkají (jak jinak) fotbalu a jeho působení v týmu Real Madrid nebo portugalské reprezentaci. Čas od času se ale také pochlubí svou novou přítelkyní a čtyřmi dětmi, které spolu vychovávají.

cristiano

 1. Ariana Grande (118 mil.)

Americká zpěvačka Ariana Grande, kterou zbožňují hlavně mladší generace posluchačů, si svou popularitu drží i přesto, že v současnosti “publikuje” spíše jen na Stories. Zdá se, že je však opravdu velkou fanynkou Instagramu, když sama sleduje více jak 1300 profilů.

Ariana

 

 1. Beyonce (113 mil.)

Soukromý život zpěvaček je pro sledující na Instagramu zjevně tím největším lákadlem. Další z nich, diva Beyonce, šlape ve sledovanosti Arianě zuřivě na paty. Svůj profil má pečlivě stylizovaný a soukromí si hlídá, občas ale ukáže i svou slavnou rodinku. Ve volném čase se ale Instagramu nejspíše úplně vyhýbá, protože sama nesleduje vůbec nikoho.

beyonce

 

 1. Kim Kardashian (109 mil.)

Top pětici osobností uzavírá profesionální americká celebrita (pardon, televizní osobnost) Kim Kardashian. Její profil určitě sledujte, pokud hodláte zaplnit svůj feed fotkami ženského pozadí, boků a provokací. Nejvíce lajků ale obvykle stejně sklízí její malí špunti. No, divíte se?

Kim

 1. Taylor Swift (107 mil.)
 2. Kylie Jenner (106 mil.)
 3. The Rock (102 mil.)
 4. Justin Bieber (98 mil.)
 5. Neymar Jr. (91 mil.)

 

“Nejkůlovější” značky

 1. Instagram (233 mil.)

Profil samotného Instagramu je dlouhodobě nejsledovanějším účtem vůbec. Najdete na něm mnoho skvělých a zajímavých postů, které pro vás jeho správci speciálně vybírají z útrob sítě a třeba také inspiraci k dalšímu sledování.

Instagram

 

 1. National Geographic (87 mil.)

Populární americký časopis National Geographic na Instagramu publikuje pro všechny ty, kteří milují naši planetu Zemi a její pestrost a jde mu to skvěle!

national geographic

 1. Nike (76 mil.)

Přemýšlíte o tom, zda začít na Instagramu sledovat Nike? Just do it! Stejně jako miliony dalších nadšenců do všemožných sportů, slavných sportovců i pohodlného oblečení.

nike

 

 1. Victoria´s Secret (59 mil.)

Prodejce spodního prádla pro ženy dlouhodobě sází na svou armádu nebesky krásných andílků a není důvod, proč by mu to právě na Instagramu nemělo vycházet.

Victoria´s Secret

 1. Real Madrid (56 mil.)

Zatímco u všech předchozích značek jsme se pohybovali na půdě USA, zde se přesouváme do slunného Španělska, konkrétně přímo do jeho hlavního města! I když se Realu Madrid na hřišti momentálně tolik nedaří, na Instagramu přímo válí. Má v tom snad prsty hvězdný Ronaldo nebo jen velmi schopný marketingový tým?

real madrid

 1. FC Barcelona (55 mil.)
 2. The Ellen Show (51 mil.)
 3. 9gag (44 mil.)
 4. Nike Football (31 mil.)
 5. NASA (31 mil.)

 

 

Když Češi září na sítích

 1. Petr Čech (1,6 mil.)

Popularita fotbalisty Petra Čecha nekončí na hranicích České republiky ani v realitě, ani na Instagramu. Více než půl druhého milionu sledujících je toho důkazem. Petře, jsi prostě legenda!

Petr

2.Zuzka Light (702 tis.)

Možná jste o ní nikdy neslyšeli, v USA si fitness trenérka Zuzka svou slávu každopádně dobyla. Svým vypracovaným tělem, inspirujícím přístupem k životu a samo sebou také videi na YouTube. To vše z ní udělalo nejsledovanější Češku na Instagramu.

Zuzka

 1. Denise Milani (635 tis.)

Máme pro vás jedno ponaučení. Pokud jste Češka a chcete opravdu prorazit na Instagramu, odstěhujte se do Kalifornie a postarejte se o svoji figuru. Stejně jako Zuzka Light nebo třeba modelka Denisa Krajíčková alias Denise Milani, kterou sleduje více než 600 tisíc lidí.

denise milani

 1. Karolína Kurková (631 tis.)

Supermodelka Karolína Kurková je jednou z těch osobností, které se proslavily dávno před příchodem sociálních sítích, zároveň je ale ve své kariéře dokázaly velmi dobře využít. A tak se může pyšnit sledujícími z celého světa.

karolina

 1. Shopaholic Nicol (621 tis.)

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je nejsledovanější Instagramerka žijící v Česku, její profil je ale i tak plný cestování.

shopaholic nicol

 1. Jirka Král (542 tis.)
 2. Leoš Mareš (507 tis.)
 3. Kovy (473 tis.)
 4. Fashion in my soul (468 tis.)
 5. Teri + Ben Cristovao (oba 467 tis.)

Text: Aneta Ščotková

Zpět