HUDBA VŽDY A VŠUDE

#VYGOOGLENO
Zpět

Žije mezi námi spousta lidí, kteří s hudbou vstávají, pracují, sportují i usínají. Oni už dávno vědí, že existují způsoby, jak mít všechnu oblíbenou i dosud nepoznanou hudbu vždycky po uších, ale jak jste na tom vy?

 

Hudba-01Vaše hudební skříňka

Možná vás taky trápí, že přetahovat si oblíbené písničky z počítače do mobilu přes USB je hrozná otrava. Hudba Google Play myslí na to, že už máte vytvořenou vlastní sbírku skladeb, a umožňuje vám nahrát si až 50 000 songů do osobní online knihovny. Z té pak můžete čerpat, ať už posloucháte u pracovního stolu v kanceláři, nebo z mobilu na cestě domů. A ta nejlepší část? Celá tato služba je úplně zdarma!

 

Muziky nikdy není dost

Upnout se na 5 kapel a ty točit pořád dokola, to je pro hudebního fanouška naprosto nedůstojná věc. Navíc ten pocit, kdy objevíte nového oblíbence, vždycky stojí za trochu času stráveného pátráním. Hudba Google Play vám umožňuje koupit si digitální verze samostatných skladeb nebo celých alb ve vysoké kvalitě. Ty si pak můžete kdykoliv stáhnout do libovolného zařízení s aplikací Hudba Play. Moderní a oblíbenou alternativou je měsíční předplatné, se kterým získáte neomezený přístup k 35 milionům dostupných skladeb. Abyste zbytečně nečerpali svůj datový balíček, můžete si v rámci předplatného uložit své oblíbené skladby do paměti telefonu.

 

Rok 2015 patřil Ellie

Pro milovníky hudby, kteří si potrpí i na vizuální stránku a rádi sledují videoklipy, je YouTube největším zdrojem na světě. Nejsledovanějším klipem na českém YouTube byla v roce 2015 ústřední skladba filmu 50 odstínů šedi „Love Me Like You Do“ od Ellie Goulding. Nesmíme však opomenout raketový nástup Adele, která se svou baladou „Hello“ za pouhé 2 měsíce dosáhla na 9. příčku v celosvětovém žebříčku. Dnes už má na kontě více než miliardu zhlédnutí. Který klip si na YouTube nejčastěji pouštíte vy?

Untitled3 Untitled2

Zpět