HUAWEI P8 Lite

HRDINA MĚSÍCE
#Hrdina měsíce
100% naplněný potenciál
Zpět

Výpočetní génius

 

Žádná operace mu netrvá dlouho. Mozkem chytrého telefonu HUAWEI P8 Lite je 8jádrový 64bitový procesor Kirin 620, který podporuje fotografování HDR, kódování a dekódování HD videa v rozlišení 1080p i rychlé připojení LTE Cat4 s rychlostí stahování až 150 Mb/s. Vždyť nikoho nebaví dlouho čekat.

 

Unikátní maniak

 

Originální sebeprezentace. To je oblast, ve které se P8 Lite cítí velmi komfortně. Nadstavba HUAWEI Emotion UI 3.1, jež rozšiřuje Android 5.0, nabízí svému uživateli větší míru personalizace, zjednodušuje ovládání celého operačního systému, přidává profily a naopak odstraňuje hlavní menu. Každý tak může svůj telefon přizpůsobit všem svým touhám a aktuálním emocím.

 

Vášnivý muzikant

 

Poslech songů do sluchátek dokáže nabídnout kdejaký telefon. Ale potěšit hudbou celé okolí, na to už musí být srdcem hudebník. Proto je reproduktor u P8 Lite úplně z jiné dimenze a překonává omezení jiných telefonů. Díky větší integrované komorové akustice, technologii vylepšení zvukových frekvencí a potlačení šumu bude každý tón, který se z reproduktoru ozve, čistší, ostřejší a prokreslenější.

 

Parametry

 

  • 8jádrový 1,2GHz procesor
  • Android 5.0
  • Nadstavba HUAWEI Emotion UI 3.1
  • Umí LTE i HD Voice
  • Úložiště 16 GB + slot na microSDHC
  • Tenký pouze 7,7 mm

 

Vytěžit z minima maximum, v tom HUAWEI s přízviskem P8 Lite exceluje a dokazuje, že i odlehčená verze špičkového modelu může být nadmíru slušný telefon. Navíc s velmi přijatelnou cenovkou na to, že data z internetu umí díky LTE stahovat rychlostí až 150 Mb/s. Surfování webovými stránkami, sledování videí na YouTube nebo hraní her si na ostrém 5palcovém displeji s HD rozlišením vychutnáte plnými doušky. Bez zasekávání. O to se postará výkonný 8jádrový procesor s taktovací frekvencí 1,2 GHz spolu s 2 GB operační paměti. Do interního 16GB úložiště s možností rozšíření o dalších 32 GB microSDHC kartou můžete ukládat třeba kvalitní a ostré fotky z 13Mpx fotoaparátu s autofokusem a LED bleskem.

 

Talentovaný fotograf

 

P8 Lite dostal do vínku mimořádné fotografické schopnosti. Ty začínají 13Mpx zadním fotoaparátem s top parametry, který z každého stisknutí spoušti dokáže vykouzlit profesionální snímek. Možnosti zaostření nebo dodatečných úprav jsou třešničkou na dortu. Maniaci do sociálních sítí ocení fenomenální 5Mpx přední fotoaparát umožňující focení působivých a přitažlivých selfie snímků.

 

Absolvent designu

 

Při pohledu na jeho ladné a 7,7mm tenké tělo s bezchybnými liniemi neuvěříte, že by design telefonu mohl dosáhnout ještě čistšího pojetí. V případě P8 Lite krása a elegance není pouze samoúčelná, ale nese s sebou také praktický aspekt. Konstrukce telefonu dokonale padne do dlaně a nabídne pohodlí, snadnou obsluhu a stabilitu pro všechny životní momenty.

 

Více v našem e-shopu.

Zpět