HRY PODLE FILMŮ

Na úspěšné filmy je navařen byznys se spoustou nepotřebných věcí.
#hry
Zpět

Ale hry, to je úplně o něčem jiném. Tyhle chceme!

STAR WARS: UPRISING

star-wars-logoJestli ve vás ještě doznívají dojmy ze sedmého dílu Hvězdných válek, rozhodně byste neměli minout povedené RPG, jehož děj se odehrává těsně před událostmi posledního filmu. Budete v boji proti impériu úspěšnější než Han Solo?

 

 

MINIONS PARADISE

minions

Oblíbení Mimoňové opakovaně útočí na naše mobilní hračky. Naposledy nás okouzlili svým ostrovním rájem. Bez dobrého šéfa se ale neobejdou, a tak byste jim s výstavbou budov, hřišť a lehátek měli co nejdříve pomoci.

 

 

THE DARK KNIGHT RISES

the-dark-knightJedna z nejlepších akčních her pro mobilní platformy vychází z epického završení Nolanovy trilogie s netopýřím hrdinou v hlavní roli.

 

 

 

HRY PODLE FILMŮ INTERSTELLAR

interstellarMysleli jste si, že neexistuje lepší činnost než si jen tak létat po vesmíru? A co kdybyste takhle mohli cestovat kolem vlastních planet, hvězd a asteroidů? Nasedněte do Endurance a vydejte se vstříc černým dírám!

 

 

ZÁBAVA DO MOBILU ZDARMA

 

Už vás nebaví omezené free verze her plné reklam? Až do konce března máte možnost na Frag.cz zdarma stahovat nejen jejich plné verze, ale i audioknihy. Stačí si pořídit T-Mobile tarif S námi síť nesíť nebo vyšší a každý měsíc si můžete zdarma stáhnout, co budete chtít, až do hodnoty 200 Kč měsíčně! Pokud si pořídíte tarif S námi pro mladé, můžete stahovat každý měsíc zdarma až do 100 Kč. Platí do 31. 3. 2016.

 

Více informací na Nasimproradost.cz.

 

 

 

Zpět