HRDINA MĚSÍCE

Huawei P9
#Hrdina měsíce
Zpět

Grey_Sandblasted_Side_7kGrey_Sandblasted_Back_7kŠpičkový výkon, propracovaný design a skvělá výbava v ultra tenkém těle, to je nová vlajková loď značky Huawei. Kvalitní zpracování podtrhuje pevné kovové tělo s oblými hranami odolné proti ohýbání. Fanoušky fotografování ale nejvíc nadchne duálním fotoaparátem vyvinutým ve spolupráci se značkou Leica.

 

Parametry

  • 8jádrový procesor Kirin 955
  • OS Android 6.0
  • 5,2″ IPS displej s Full HD rozlišením
  • Fotoaparát duální 12Mpx (světelnost F/2.2) + 8Mpx (F/2.4)
  • 32GB celková interní paměť
  • 145 x 70,9 × 7 mm
  • Hmotnost 144 g

 

huawei-p9-dual-camera-smartphone-1500x1000Král foťáků

Huawei a Leica se spojily, aby stvořily v mobilním světě nebývalý duální fotoaparát. Na zadní straně přístroje jsou dvě nepřehlédnutelné čočky fotoaparátů. První slouží k zachycení barev a druhý, monochromatický, přidává detaily obrazu a světlo. Špičkový hardware doplňuje i software také vyvíjený společně s Leicou. I za špatného světla tak pořídíte fotografie jako z profesionálního foťáku.

 

Barevnější svět

Pozorujte svět na špičkovém 5,2″ Full HD displeji, který se díky 96% saturaci a vysokému kontrastu ještě více přiblížil přirozeným barvám. Navíc kolem něj není žádný rámeček, takže nemusíte v ruce zápasit se zbytečně velkým pádlem.

 

Fotky jako břitva

Díky vestavěnému dvoujádrovému procesoru ISP, profesionálnímu procesoru DSP a procesoru ISP, který měří hloubku pro lepší ostření a rychlost zpracování, pořizuje Huawei P9 dokonale ostré fotografie. Technologie „Hybrid Focus“ s laserovým ostřením a měřením hloubky a kontrastu umožňuje rychlé focení s výbornou hloubkou a jasem.

 

screen-02Jako profík

Použijte při focení profesionální režim přístroje s výstupem RAW. Své snímky potom můžete editovat, aniž byste snižovali jejich kvalitu. Úchvatné fotografie zajistí i profesionální fotografické efekty – volba režimu filmů, efekt široké clony či černobílý režim.

Zpět