Hrdina měsíce LG G4c

Vymyšlen, aby se líbil
#Hrdina měsíce
Svého většího otce nezapře. Je menší a lehčí, ale silnější. Jeho ladně prohnutý displej v kombinaci s elegantním zadním krytem dodává LG G4c punc výjimečnosti. Život tomuto smartphonu dodává přední LED dioda, která na vás dýchá, aby upozornila na zmeškané události.
Zpět

LG G4c   –  Působivě chytrý

Parametry:

výkonný 4jádrový procesor
5″ HD displej
Android 5.0
8Mpx foťák
podpora LTE, Wi-Fi, NFC
paměť 8 GB + slot na microSDHC
hmotnost pouze 139 g

 

Odlišit se od monotónního stáda, ale přitom nosit v kapse technologický masterpiece. Vsaďte se, že LG G4c obstojí v obou směrech. Čistokrevný následovník současné vlajkové lodě LG nabízí ve všech ohledech skvělou výbavu. Dominantou je jemně zakřivený HD displej s úhlopříčkou 5″, který se lehce ovládá jednou rukou po celé své ploše. Lahůdkou je také „učenlivý“ operační systém Android 5.0 s přízviskem Lollipop. S LG G4c na vás čekají nepoznané zážitky

hrdina_lg_G4cJen můj displej

Sledovat na 5palcovém IPS displeji filmy nebo klipy na YouTube je jako koukat se na televizi. S tím rozdílem, že rozsvítit tento HD displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů můžete umět jen vy svým unikátně zvoleným poklepáním. Zámek Knock Code tak od prohnutého těla displeje odradí nenechavé prsty ostatních.

Úspěšně připojeno

Superrychlé surfování po internetových stránkách nebo stahování rychlostí až 150 Mb za vteřinu si užijete díky podpoře LTE; nalezení dostupných Wi-Fi sítí nebo Bluetooth zařízení je samozřejmostí. Kabely tento chytrý telefon stříhá i dále. Přítomnost NFC modulu vám umožní platit nebo párovat svůj telefon s jinými elektronickými zařízeními pouhým přiblížením.

Už tam budeme?

Jak rychle se dokážete zorientovat na neznámém místě? LG G4c to dokáže za 5 vteřin. Díky předinstalovaným aplikacím Google Maps a Google Navigace pak nebudete mít žádný problém dorazit do zvoleného cíle. Vždy budete vědět, jak daleko to ještě máte, kolik času to zhruba bude trvat, ale hlavně se nikdy neztratíte.

Nabíječku nehledejte

Při plném provozu můžete telefon používat jeden a půl, pravděpodobně i dva dny, aniž byste potřebovali zásuvku. Vděčíte za to 2540mAh baterii, jejíž výdrž můžete sami prodloužit zapnutím úsporného režimu, který dočasně vypne některé funkce.

Zpět