Hrdina měsíce

#Hrdina měsíce
Zpět

SAMSUNG GALAXY TAB S3 LTE

 

Samsung vytahuje další trumf ze svého nekonečného balíčku inovací a vylepšení. Připravte se na nejlepší tablet s operačním systémem Android na trhu!

 

PARAMETRY

  • Procesor 2 × 2 ,2 GHz a 2 × 1,6 GHz
  • Rozlišení displeje 1 536 × 2 048 bodů
  • Zadní fotoaparát 13 Mpx
  • Celková interní paměť 32 GB
  • Rozměry 237,3 × 169 × 6 mm
  • Hmotnost s baterií 434 g
  • Vylepšené pero S Pen

 

02_Samsung-TabS3_Dynamic-Pen_Black_LTE

PRÉMIOVÝ DESIGN

Tělo ze skla a kovu dodává novému přírůstku do rodiny Samsung punc výjimečnosti, skvěle vypadá a ještě lépe se drží. Zadní skleněný panel je v uhlíkově černém provedení. Oproti klasickému pogumovanému plastu jde o úplně jiný zážitek. Lehký, tenký, elegantní a luxusní. Co víc si může člověk přát?

 

01_Samsung-TabS3_Back_Black_LTE

 

VÍTEJTE V BUDOUCNOSTI

Skvostný Super AMOLED displej s úhlopříčkou 9,7 palce a rozlišením 2 048 × 1 536 pixelů nyní dostal do vínku technologii High Dynamic Range (HDR), která poskytuje lepší barevnou hloubku, kontrastní poměr a jas. Rozdíl poznáte obzvláště u sledování temnějších scén např. ve filmu, protože se HDR postará o lepší rozeznatelnost scén. Navíc umí displej reagovat na 4 096 úrovní tlaku, tudíž na něm můžete psát nejenom kolmo, ale i s přirozeným sklonem jako s běžnou propiskou.

 

UCHVACUJÍCÍ ZVUK

Čtyři reproduktory a jejich mocný zvukový projev se stanou potěchou vašemu uchu. K tomu přidává jihokorejský inovátor kalibraci reproduktorů, které se rychle přizpůsobí, když budete tablet otáčet či naklánět, aby vám poskytly dokonalý zážitek z poslechu. Z hlediska kvality zvuku se jedná o naprostou špičku na trhu.

 

PERO, JEŽ NEDÁTE Z RUKY

Vylepšené pero S Pen, které je součástí balení, o síle 9,4 mm dokonale padne do ruky. 0,7mm hrot se pyšní citlivějším gumovým provedením a po straně pera se nachází tlačítko, jehož stiskem se dostanete k nástrojům Air Command. Pero umožňuje tvorbu rychlých poznámek na zhasnutém displeji, vytváření oříznutých screenshotů a GIFů a nyní nově zahrnuje i funkce překladu, lupy a rychlého zobrazení při dockování.

Zpět