HRDINA MĚSÍCE

#Hrdina měsíce
Zpět

SAMSUNG GALAXY S8/S8+

Jihokorejský mistr inovací připlouvá do mobilních vod s dvěma novými vlajkovými loděmi a z nabitých děl pálí o sto šest. Samsung Galaxy S8 a jeho větší sourozenec Galaxy S8+ dobývají technologický svět a vítězí o několik námořních mil.

 

  • Procesor 4 × 2 ,3 GHz a 4 × 1,7 GHz
  • Rozlišení displeje 1440 × 2960 px
  • Zadní fotoaparát duální 12 Mpx
  • Celková interní paměť 64 GB
  • Bezdrátové nabíjení
  • Podpora VoLTE
  • 148,9 × 68,1 × 8 mm (S8)
  • 159,5 × 73,4 × 8,1 mm (S8+)
  • Hmotnost s baterií 155 g (S8) / 173 g (S8+)

 

BEZPEČNOST NADE VŠE

Samsung posouvá hranice zabezpečení telefonu opět o něco dále s novým skenerem oční duhovky. K tomu přidává rozpoznání obličeje a bleskově rychlou čtečku otisků prstů, jež se nyní nově nachází na zadní straně telefonu. Čelní kamera navíc disponuje schopností zaostřování, díky které vás telefon ihned bezpečně pozná i při horších světelných podmínkách.

 

dex dock (2)Z TELEFONU POČÍTAČ

Nový systém DeX (Desktop eXperience) konečně představuje jednoduchý, funkční a stabilní dokovací systém, díky němuž budete moci používat svůj telefon jako počítač. K dokovací stanici DeX Station, do níž nový Samsung vložíte, totiž můžete připojit monitor, klávesnici i myš. DeX Station telefon nabíjí a zároveň disponuje efektivním chladicím systémem, abyste mohli bez problémů používat desítky aplikací zároveň. Proč si do práce nosit notebook, když vám stačí chytrý telefon?

 

FOTOAPARÁT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Většina smartphonů fotí nejlépe ve dne za dobrých světelných podmínek. To však není případ Galaxy S8 a S8+. Jejich zdokonalený fotoaparát si poradí ve dne i v noci. Jak přední, tak zadní fotoaparát je díky světelnosti f/1,7 a funkci Smart Auto Focus dokonale kalibrován pro ty nejostřejší snímky bez ohledu na denní dobu a světelné podmínky.

 

KAM AŽ OKO DOHLÉDNE

SM_G950F_GalaxyS8_Back_OrchidgreyNádherně jemný téměř neohraničený Super AMOLED displej se roztahuje a pevné domovské tlačítko je nyní plně integrováno v displeji. Na něm si můžete vychutnat nový režim Snap Window, ve kterém se vám zobrazí stále aktivní aplikace, a vy tak můžete na zbytku displeje dál pracovat. Ten nyní nově podporuje HDR videa a virtuální realitu. S oběma telefony se dají propojit brýle Gear VR či kamera Gear 360, která vám umožní nahrávat a streamovat 360° videa v 4K rozlišení či pořizovat 15Mpx fotografie.

 

 

 

 

Zpět