Hrdina měsíce

#Hrdina měsíce
Zpět

HUAWEI P10

san black back small cmykPo vydařených modelech P9 a Mate 9, které vynesly Huawei mezi mobilní hvězdy, přichází čínský výrobce s novinkou, s níž chce jít ještě dál. Třífotoaparátový Huawei P10 totiž nechce jen konkurovat těm nejlepším, ale nejlepším se stát.

 

  • OS Android 7.0
  • 5,1″ displej
  • 145,3 x 69,3 x 7 mm
  • Hmotnost 145 g
  • Celková interní paměť 64 GB
  • Přední i zadní fotoaparát vyvinutý ve spolupráci s Leicou

 

HW_0785_SANDBLAST_BLK_GLASSHIGHLIGHT_Small_unlock_R3 cmyk

 

DISPLEJ JE RADOST

Barvami hrající 2,5D zakřivený displej s Full HD rozlišením rozhodně potěší vaše oko. Displej chrání jedno z nejodolnějších skel současnosti Gorilla Glass 5, které splňuje ty nejpřísnější parametry. Na přední straně také naleznete navigační hlavní tlačítko, ve kterém je zabudovaná i čtečka otisků prstů, která váš telefon ochrání před zneužitím.

 

 

 

 

 

NEJNOVĚJŠÍ A NEJRYCHLEJŠÍ

kirin-960Proč se spokojit s dobrým, když můžete mít to nejlepší? Nejnovější procesor Kirin 960 vládne mezi konkurencí díky stabilnímu vysokému výkonu a zvládne tak i nejnovější aplikace či hry. Může se též chlubit skvělou efektivitou a nižšími teplotami, což pro vás znamená delší výdrž baterie a příjemnější manipulaci s telefonem i při vyšší zátěži.

 

PŘIZPŮSOBÍ SE

Oddělení profesního a osobního života nebylo nikdy jednodušší. Inteligentní systém Emotion User Interface, zkráceně EMUI, vám přináší spoustu výhod, jako např. být přihlášen na dvou účtech na sociálních sítích či e-mailu. Jeho nejnovější verze EMUI 5.1 se může pochlubit lepší optimalizací výkonu či samoučícím algoritmem, který se přizpůsobí vašemu chování.

 

huaweilaicaBgMobiBEZKONKURENČNÍ FOTKY

Fotit fotky v kvalitě konkurující předním stranám magazínu? Nyní je to možné. Nová Lecia Dual Camera 2.0 přináší dvě SUMMARIT-H čočky s F2.2 clonou pro nejčistší fotky, jež konečně vyobrazí svět v kráse, kterou vidíte. Navíc je přední fotoaparát schopný pojmout 2x více světla a automaticky se přepíná do módu pro širokoúhlé záběry, abyste se vy i všichni vaši přátelé vešli do jedné fotky.

 

 

Zpět