Geeks in love.

To chceš! v májové edici
#Zaujalo nás
#To chceš
#Připojené hračky
#vychytávky
Všichni zarytí hejtři importovaného komerčního amerického svátku zamilovaných a přátelé starého dobrého českého zvyku, pozor! Ten slavný lásky čas je opět tady. A jak si ho nejlépe užít? Přece s naším výběrem těch nejmodernějších vychytávek!
Zpět

Krabice na lásku

LoveBoxPročítali jste se někdy milostnými dopisy slavných? Pokud ano, tak na ty vášnivé slohovky rovnou zapomeňte. Milostné vzkazy se v dnešním světě smrskly na každodenní krátké, ale o nic méně láskyplné, notičky. Pokud chcete svou každodenní milostnou konverzaci ozvláštnit a vyhnout se neoriginálním messengerům, pořiďte si Lovebox. Tato krabička je připojená k internetu a dokáže přijímat milostné vzkazy. Pokud jeden takový přijde, srdíčko na ní začne blikat a nepřestane, dokud si vzkaz nevyzvednete, tedy nepřečtete na digitálním displeji. Vaše drahá polovička vám přitom nemusí posílat jen láskyplná slova, ale třeba i kresby.

 

Více na en.lovebox.love

 

Buch, buchPillow Talk

S hezkými vzkazy si ti opravdu hard core zamilovaní jen těžko vystačí a pokud jste se svou láskou právě teď, v máji, daleko od sebe, budete asi muset učinit důraznější opatření. A s tím vám pomůže systém Pillow Talk. Každý z vás dostane svůj náramek, který si dá na zápěstí vždy, když bude uléhat ke spánku, a malý reproduktor, který si v tu samou chvílí vloží pod polštář. Náramek pak snímá tlukot vašeho srdce a posílá jej vašemu miláčkovi rovnou do polštáře a naopak. Podle těch, kteří už Pillow Talk vyzkoušeli, je to prý jako usínat s hlavou na hrudníku toho druhého. Awwww.

 

Více na littleriot.com

 

Tlačítko sexuální shody

LoveSyncLáska bez sexu je prý jako hostina bez jídla. Ne vždy to ale v dlouhodobém vztahu klape tak, jak má. A tak jsou tu zase ty technologie, aby nás zachránily. LoveSync je “tlačítko sexuální shody”. Tedy tlačítka jsou to vlastně dvě. Každý z vás si to své musí připevnit na noční stolek a zapojit do zásuvky. Jakmile pak ucítíte, že na vás jde to pravé jaro, tlačítko zcela anonymně stisknete a vyčkáte. Pokud váš partner učiní to samé, LoveSync se rozzáří a vy budete vědět, že na to můžete skočit. Super, ne? Pardon, tohle se nám tu asi zatoulalo z kategorie “To nechceš”.

 

Více na lovesync.com

 

Pro (ne)snažilkyAva

Dnes je máj, dneska by to šlo. Jasně, v květnu to jde prostě tak nějak samo. Jen aby vám to ale trochu neujelo, že? Opatrnosti není nikdy dost. S tou vám pomůže také chytrý náramek Ava pro ženy. Kromě toho, že má v rukávu spoustu super funkcí, tak také dokáže monitorovat menstruační a ovariální cyklus čili dny, kdy může žena otěhotnět. Bezpečně tak budete vědět, které dny jsou plodné a které nikoliv. A pokud by i tato technologie přece jen selhala, alespoň vás pak aplikace provede celým těhotenstvím. A koneckonců, není máj právě ten nejlepší čas k početí nového života? Už i Albert Einstein říkal: “Milujte se a množte se.” Tak šup.

 

Více na avawomen.com

 

Pohádkové rande

FairytrailHlásíme, že je konec nudným prvním randíčkům v kině a nervózního mlčení u šálky kávy. Je tu totiž nová randící aplikace pro mileniály! Ti, jak známo, rádi a hodně cestují a tak nemají problém seznamovat se s lidmi doslova z celého světa. Jak to funguje? V první řadě si stáhnete aplikaci Fairytrail a v ní si najdete svůj ”meč”. S tím sympaťákem nebo sympaťandou na druhém konci se pak lépe poznáte skrze chat či video call. A pokud vám bude připadat, že to mezi vámi jiskří, můžete spolu odjet na zážitkovou skupinovou dovolenou, v rámci které se lépe poznáte a ve více lidech také předejdete trapným chvilkám.

 

Více na fairytrail.app

 

Stačí jen chlupy a ocasQoobo

Je jaro, v přírodě se všechno páruje, ale tady nám, jak se zdá někdo přebývá, co … (doplňte své jméno). Osamocené večery doma u TV se sklenkou vína, “swajpování” na Tinderu a čekání pod rozkvetlou třešní, zda se náhodou někdo neobjeví. Smutné. 10/10 psychologů doporučuje pořídit si raději psa. Jenže, co když na něj nemáte čas/místo/imunitu? Tak vás zase zachrání staré dobré technologie! Qoobo je chlupatý terapeutický polštář s ocasem, který napodobuje pohyb skutečných živých zvířat. Reaguje tak dokonce i na to, jak přesně polštář hladíte. Studie, kterou si jeho výrobce nechal udělat, navíc ukázala, že Qoobo skutečně a měřitelně zlepšuje náladu. Tak mu dejte šanci, Šebku.

 

Více na qoobo.info

Zpět