FESTIVALY PRO NEJMENŠÍ

#Téma
Zpět

Máte děti? No a co? Tyhle festivaly myslí i na rodiče s nejmenšími diváky! Informace jsme vytáhli přímo od pořadatelů.

 

KAŠPÁRKOHRANÍ (12. 6.)

Největší tuzemský rodinný festival Kašpárkohraní určený dětem a jejich rodičům se rozezní v pražských Letenských sadech, am je vstup zdarma. Pro děti jsou připravena hudební i divadelní představení, výstavy, tvůrčí dílny a nejrůznější hry. Tip Chargeru!

 

excelent_mystic_cupEXCELENT MYSTIC CUP (1.–3. 7.)

Největší skateboardový závod v Česku přerostl ve skvělý festival, za kterým můžete zajít na pražský ostrov Štvanici. Už samotný skateboarding v podání nejlepších jezdců je pro děti velkolepou atrakcí. Pro děti je určena také soutěž ve fingerboardingu nebo možnost vyzkoušet si skateboard nebo skimboard.

mysticsk8cup.cz

 

ROCK FOR PEOPLE (3.–5. 7.)

Na největší rockový festival mají za doprovodu rodičů děti do 10 let vstup zdarma. Program je cílený napříč celým věkovým spektrem. Těšit se můžete na yoyo exhibici mistrů Evropy a účastníků soutěže Česko Slovensko má talent. Na Táborák stage zažijete táborovou atmosféru se zpěvem a hrou na nástroje, které budou na místě k zapůjčení. Novinkou je hra s názvem Pukec, která prověří mysl a postřeh. Pro všechny je cirkus souboru La Putyka.

rockforpeople.cz

 

colours6COLOURS OF OSTRAVA (14.–17. 7.)

Tradičně tu mají velkou samostatnou zónu Family Park (volně přístupný) a Dětskou scénu (s profesionálním hlídáním). Děti zabaví hry, kolotoč, workshopy, divadelní a cirkusový program. Family park má i kojicí stan a zázemí pro rodiče s nejmenšími dětmi. Vstup pro děti do 140 cm je zdarma.

colours.cz

 

MIGHTY SOUNDS (22.–24. 7.)

I na alternativním ska-punkovém festivalu najdete dětský koutek. Každý rok chodí areálem superhrdinové, se kterými se děti můžou vyfotit.

mightysounds.cz

 

BENÁTSKÁ! (28.–31. 7.)

Na velkém rodinném festivalu v Liberci chystají rozsáhlou herní zónu, vláček, bumber ball a letos poprvé také bazén, trampolíny, výtvarné dílny a Naivní divadlo.

benatska.cz

Zpět