EWA V LISTOPADU NASERVÍRUJE SVŮJ NEJVĚTŠÍ KONCERT

#hudba
Zpět

Je tomu přesně deset let, co Ewa Farna prorazila se singlem Měls mě vůbec rád. Ke kulatému výročí si rozhodla nadělit největší koncert své kariéry, který proběhne 11. listopadu 2016 v pražském Fóru Karlín.

150921_Ewa_Farna_Cover_0837Výroční koncert přichystá posluchačům spoustu vizuálních efektů, tanečníků a v neposlední řadě překvapení v podobě známých hostů. Sálem zazní hitovky jako Boží mlejny melou, Ticho, populární Boky jako skříň nebo třeba novinka Na ostří nože, v jejímž videoklipu se objevil i Jaromír Jágr, Libor Bouček, Mandrage nebo třeba Tomáš Klus. „Bude to jedinečný koncert, výzva jakou jsem ještě nikdy neměla,“ říká Ewa, která má na svém facebookovém profilu skoro 820 tisíc fanoušků.

150921_Ewa_Farna_Cover_0570

 

Protože má smysl pro humor, prozradila nám do našeho speciálního čísla Chargeru o vaření i pár informací o svém vzahu ke gastronomii a mobilům. Mezi její speciality patří mrkvová polévka a salát s melounem a koriandrem. Nákupy řeší přes aplikaci Rohlik.cz, díky které má čas se věnovat muzice nebo třeba zkoušení nových receptů. Vaření si zpříjemňuje jak jinak než hudbou, kterou poslouchá přes Spotify anebo My Music, a přestože si ráda pochutnává na asijské nebo francouzské kuchyni, přiznává, že po koncertě v Karlíně si dopřeje řízek s bramborovým salátem.

Zpět