Digitávka #3

Jak uspořádat oslavu online?
#appky
##digitávky
Zpět

Aktuální situace úplně nenahrává mejdánkům a oslavám ve stylu, jak je máme všichni rádi. Co dělat, když už máte HBO GO projeté zleva doprava, puchýře na palci z PlayStationu a přepadne vás touha socializovat se? A co když babi nebo děda slaví kulatiny, ale potkat se u želé dortu a chlebíčků teď úplně nejde?

 

Online. Online. A online. Jo, byť jsme pořád fanoušci potkávání se tváří v tvář, v dnešním pokračování Digitávek vám ukážeme, které apky se hodí na rodinnou oslavu a které na blbnutí s kamarády.

 

charger_mobilscreen_digitavky03_1

 

 

Tohle zvládne i babi

 

Určitě znáte apku Facebooku Messenger. Od letošního jara má zabudovanou funkci Rooms. Na online oslavu tak můžete pozvat přes link úplně kohokoliv, aniž by měl účet na Facebooku. Pozvěte tetičky, dědu i ségru. Bonusem jsou nejrůznější filtry a efekty, které Messenger umí. Babička v šíleně barevné paruce okoření každou oslavičku. Máme vyzkoušeno!

 

charger_mobilscreen_digitavky03_2

 

 

Domácí drbáníčko i pivko

 

Chybí vám pokec s kámoškama v kavárně, kde jste každé úterý probraly nejnovější drby a novinky? A co páteční fotbal s kumpánama na tribuně? Hlavu vzhůru! Uvařte si dobrou kávu nebo otevřete kuželku a spojte se s kamarády pomocí Google Meet. Klidně pravidelně, protože v Google kalendáři můžete vytvořit opakující se událost, ve které se automaticky vytvoří místnost, kam se každý z vaší party může připojit. Takže už žádné výmluvy, že někdo zapomněl! Výhodou je, že Google Meet funguje úplně na všech zařízeních.

 

charger_mobilscreen_digitavky03_3

 

 

Tak co, inspirovali jsme vás? To jsme rádi! Být v kontaktu s rodinou a kamarády je důležité a v online prostředí zažijete zábavné momentky, na které budete v rodinném kruhu nebo u pivka vzpomínat, až se situace uklidní.

 

 

Zpět