DATUJTE PO EVROPĚ LEVNĚJI NEŽ S REGULACÍ EU

#Zaujalo nás
Zpět

Představujeme letošní speciální nabídku roamingových datových balíčků. Vyplatí se všem.

 

Tento měsíc CHARGER zaostřil na cestování a dovolenkování. Všichni kolem dokola už se nemůžou dočkat letních slunných dnů, až se vyvalí u moře, vyšlápnou na hory nebo vypraví poznávat cizí kultury. Podle místa pobytu si každý zabalí to, co se mu může nejvíce hodit. Ale jednu věc si nejspíš vezmou úplně všichni: mobilní telefon.

 

Volání, SMSky a hlavně data, to všechno je v zahraničí prý šíííleně drahé! Aspoň tak tomu dříve bylo, a tak to máme zafixováno. A právě to jsme se v T-Mobile rozhodli změnit. Přáli bychom si totiž, aby si naši zákazníci dovolenou užili a zbytečně si ji nekazili zoufáním nad prudce narůstajícím rozpočtem nebo honbou na Wi-Fi v přeplněných kavárnách.

 

Připravili jsme proto pro naše zákazníky 3 datové roamingové balíčky ušité na míru různým typům „surfařů“. U těchto balíčků vás stažení dat v zahraničí vyjde ještě levněji, než garantuje v rámci svých regulací Evropská unie. Navíc tato data neukrajují z vašeho národního datového limitu, takže doma budete mít pořád plnou dávku, na kterou jste zvyklí. Představte si, že se vám v průběhu dovolené podaří stáhnout až 500 MB dat. S evropskou regulací by vás to stálo 815 Kč a ještě by se vám data odečetla z vašeho limitu doma. Běžně si doma předplácíte 1,5 GB dat?
Tak po návratu z dovolené je třetina z nich fuč. Když si však předplatíte náš 30denní balíček  Internet v zahraničí 500 MB, zaplatíte za stejné množství dat jen 399 Kč a z vašeho domácího limitu se vám nestrhne nic. V prvním případě vynaložíte na 1 MB dat 1,63 Kč, v druhém případě zaplatíte za stejné množství dat jen 0,798 Kč. S naším balíčkem vás tedy internet v zahraničí vyjde o více než polovinu levněji.

 

Balíček Internet v zahraničí 500 MB jsme nově zavedli na přání náročných uživatelů, kteří ani v zahraničí nedají bez internetu ani ránu. Nabízíme ale i další balíčky pro ty, kteří internet v mobilu na dovolené nevyužívají tak často. Oblíbený je zejména balíček Internet v zahraničí 200 MB, který vyjde na 199 Kč (0,995 Kč/MB). Tento balíček můžete využívat po dobu 30 dní a poté si ho kdykoliv znovu aktivovat. Je vhodný pro intenzivnější prohlížení stránek a e-mailů s přílohami, chatování, sdílení fotek na sociálních sítích apod.

 

Třetím balíčkem, který je určen pro jednodenní cesty, víkendové výlety a podobné malé radosti, je tzv. Internet v zahraničí 40 MB za 49 Kč (1,23 Kč/MB). Ten si aktivujete vždy na 24 hodin. Budete tak mít po celou dobu k dispozici předpověď počasí, zpravodajství nebo třeba e-mail či Messenger.

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

  • Zatímco meziroční nárůst příchozích i odchozích hovorů v roamingu za období letních prázdnin 2015 se pohyboval okolo 10%auSMSbyljen3%,spotřeba roamingových dat vzrostla o 80 %.
  • Nejvíce se během loňského léta 2015 datovalo v Německu, Chorvatsku a na Slovensku. Stejné tři země, i když ne vždy ve stejném pořadí, stojí na stupních vítězů také pro přijaté a odchozí roamingové hovory i odeslané SMS a MMS zprávy.

 

Lumia_950_Black_Front-TM-new-screenJAK SI BALÍČEK OBJEDNAT?

Je to jednoduché. Jakmile si v zahraničí poprvé mimo Wi-Fi připojení otevřete internetový prohlížeč, zobrazí se vám automaticky naše uvítací stránka s přehledem všech balíčků. Pak už stačí kliknutím zvolený balíček aktivovat.

 

DATOVÉ BALÍČKY PLATNÉ PRO EVROPU (EU, Norsko, Lichtenštejnsko, Island)

40MB 49Kč/den

200MB199Kč/30dní

500MB399Kč/30dní

Zpět