Co nového na Instragramu?

#zaujalonas
Zpět

Instagram v poslední době šlape jako švýcarské hodinky. Není to tak dávno, co zavedl Stories a všichni jsme se bouřili, že to na náš milovaný Instagram rozhodně nepatří. Dneska už jsme naopak většinou nadšeni, že to tam je a že nemusíme mít navíc aplikaci Snapchat. Upřímně, majitel Snapchatu musel zaplakat a nebylo to kvůli rozkrájené cibuli. Další vychytávka, kterou přinesli, se opět trochu nápadně podobala Snapchatu. Psí kusy s vaším obličejem – věc do té doby naprosto typická pro Snapchat? Už tomu šéfuje Instagram a dělá to fakt dobře. Reagují na aktuální trendy, takže teď na Halloween jste ze sebe mohli udělat několik druhů zombíků a vylekat své sledující.

Poslední update, který stojí za zmínku, je anketa. Chcete zjistit, jestli vás sledují jen proto, že ukazujete na každé druhé fotce své selfie? Celé je to o tom, že snadno zjistíte, čemu vaši sledující dávají přednost, a podle toho můžete dál zásobovat svůj profil.

Stories tomu prostě daly život. Můžete pozorovat celý den své instagramové oblíbence a jednoho takového tady máme na doporučení…

Zpět